Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Részvény/Forex Kereskedés....

Khaskao kérdése:

Részvény/Forex Kereskedés. Valakinek van-e tapasztalata Nagyferenczi László (Cimballi) kereskedési tanfolyamáról/stratégiájáról?

Figyelt kérdés
Szemezgetek tőzsdei kereskedési stratégiákat oktató személyek között. A Laci nagyon szimpatikusnak tűnik, nem ígéri a lamborghini-t és a csillogást hanem a kész tényeket mondja. Esetleg tudtok e még ajánlani olyat aki hiteles lehet?

dec. 2. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Blackwraithfx weboldalra mindenképp vess egy pillantást.

1 éve forexezek, több anyagot is megvettem, mert nem éreztem elégnek azt, amit oktattak mások.

A blackwraith tananyaga nagyon összetett és csak a lényeget mondják el, nincs mellé beszélés. Sikeres, szakmabeli kereskedők tették össze a közös anyagukat. A szignál csoportban 5 hónapja vagyok benne, ezidő alatt volt egy negatív hónap, egy minimális profitos és 3 erősebb.

A founded számlám velük lett meg, és volt màr 2 kifizetésem is ftmo-n. Nagyon hitelesek, a negatív időszakot is kiírják, minden eredmény precíz, és a bemutatkozójukban ugyan azt az elvet vallják, amit te is írsz. Nem a vagyonnal akarnak marketingelni, sőt nem is hirdetik magukat sehol. Ott vannak a QR kódos founded certifikációk, a szignál csoportos valós eredmények, és a világranglistás top10 helyezés, ami kint volt az FTMO oldalán 400.000$-os számlával.

Lacival én még nem találkoztam, ebben nem tudok segíteni sajnos, de én megtaláltam, amit keresek, remélem lassan önállóan is képes leszek keresni vele, de ez egy hosszabb folyamat lesz.

(amit tudj, hogy a forex kereskedők 70-80%-ka veszteséges, nem hiába vannak annyira ellene, akiknek nincs kitartásuk és feladták pár hét, hónap után. Nehéz szakma, de ha eljutsz egy founded számláig, kis profitos eredménnyel is nagyon szépen lehet vele keresni, ott már kockázat nélkül)

dec. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Mind kamu
dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Cimballi stratégiája biztosan jó, de roppant bonyolult.


Ha igazán jót akarsz magadnak, akkor legalább fél vagy egy évig nézd Attila képzéseit itt:


[link]


Sokkal-sokkal egyszerűbb a módszere, mint Cimballié, plusz ingyenes és lényegében minden hétköznap be tudsz csatlakozni. Érdemes egyik gépen nézni, s egy másikon csinálni, amit mutat.


Nem tudok jobb képzést magyar nyelven, s ez nem véletlen.

dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Azok oktatják ezt, akik nem értenek hozzá. AH értene hozzá inkább használná a saját módszert h megszedje magát...
dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

@4


Demagógia a köbön.

dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Én és a baràti köröm közel 6-7 éve foglalkozik kereskedéssel napi szinten. Ugyan azokon az anyagokon mentünk végig, és van aki sosem keresett még pénzt vele, vannak akiknek már volt pár kifizetése, és így profitban van, és vagyunk ketten, akik rendszeres jövedelmet generálunk.

Phantomfx és lamboraul képzését vettük meg az amerikaiak közül, magyarok közül pedig kobenfx (🙄senki soha), budai dávid és kovász fx.

Mindent végignéztünk, megtanultunk, gyakoroltuk backteszt programon, de össze vissza volt a siker, néha ment néha nem. Legutoljàra vettük meg, év elején a blackwraith tanfolyamàt egy akció alatt, és azóta vagyunk erősen profitosak. Állítom, ha semmilyen másik anyagot nem vásároltunk volna, csak ezt az utolsót, akkor is képesek lennénk arra, hogy jövedelmező legyen a kereskedésünk. Osztom az egyes véleményét, teljesen egyetértek.

Magyar nyelvű anyag, full kezdő szintről a profi szintig megtanítanak mindent, ami kell.

dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

7# írj rám privátba, szívesen megmutatom mennyit kerestem mióta náluk tanulok. Amíg én hálás vagyok, hogy van ilyen lehetőség, és segítő szándékkal írtam a kérdezőnek, addig neked valószínű fogalmad sincs a tanfolyamról és az eredményekről, és végig károgod az életed, tipik magyarként, majd megkeseredve megöregszel.

Mindenki maga választja a hozzá állását!

dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
"hozzáállás" egy szó...
dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!