Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Punk hajjal kinevetnek meg...

Punk hajjal kinevetnek meg nem vesznek fel sehova, ennyire számít itthon a kinézet?

Figyelt kérdés
Pedig csak sima segédmunkákra jelentkeztem, nem dresskódos irodákba.
dec. 3. 13:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt igen, ennyire számít.

Másrészt meg minden munkaadó arra következtet belőle, hogy nem vagy normális.

dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy segédmunkásnak is meg kell felelnie a munkavédelmi előírásoknak. (fogalmam sincs, milyen munkára jelentkeztél)

pl. Védősisakot kell felvenni és senki nem akar vitázni, küzdeni arról, hogy a reggel egy órát készített hajad tönkre megy e vagy sem a sisak alatt.

Ez csak példa volt.

Az se mindegy, hogy milyen a fellépésed a munkához való viszonyulásod vagy csak úgy immel-ámmal jelentkeztél egy meghírdetett állásra.

Sikertelenségednek az is oka, hogy igen nagyon is előítéletesek vagyunk. Sokszor feleslegesen.

dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Punk haj? ne csodálkozz ha menekülnek tőled
dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nagyon számít a kinézet. A fönököm egy interjú után meg tudja mondani, hogy mi volt a jelentkezön, ha gyürött, foltos vagy agyonhasznált volt a ruházata, vagy ápolatlan a kinézete, az is megmarad benne. Nagyon sokat számít. Egy punk frizura elég szélsöséges gondolkodást is feltételez. Ne csodálkozz, ha nem kellesz sehova.
dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
senki se szereti a bzikat
dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész egy állásinterjúra, legyen az egy gépészmérnöki munka, vagy egy segédmunkás, a legelső ami alapján dönteni fognak, az a kinézeted!
dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%

Én is voltam lázadó tinédzser de egy öreg mondásával már akkor is egyetértettem.

"Ha egy ember tizenévesen nem lázad, akkor nincs szive. Ha huszonévesen még lázad, akkor nincs esze." Lehet ideje felnőni.

dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én 36 évesen "lázadok".. De látok idősebbeket is, akkor itthon Ő se kellene sehova?

[link]


És akkor a bakancsos, láncos skinek is munkanélküliek?

dec. 4. 06:20
 9/24 Hintalow ***** válasza:
78%

Mivel ezzel egy olyan szubkultúrához tartozásodat hirdeted, aminek deklaráltan az egyik alapgondolta a szabályok be nem tartása (ès elèg règóta lètezik ahhoz, hogy kb minden korosztály be tudja azonosìtani) ìgy igen, senki nem lesz a saját maga ellensège 😀

Amúgy kb. a punkok mára kihaltak, akiket mèg látni itt-ott, azok kb koncertre öltöznek fel ès annyi.

Akik meg beleragadtak ebbe, ès a hètköznapokban is ilyenek, az pedig általában az eltartott/fèlcsövi kategória.

dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De nem vagyok punk, nem egy szubkultúrába tartozást fejezem ki ezzel, hanem csak ez tetszik...
dec. 5. 06:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!