Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez igaz lenne a munkaügyi...

Ez igaz lenne a munkaügyi hivatallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem találtam semmi infót igaz, de megkérdezte az interjúztató munkáltató, hogy be vagyok e jelentve mint munkanélküli.

Mondtam neki, hogy nem. Erre azzal jött, hogyha bejelentkezek a munkaügyi hivatalba, akkor a minimálbér 2/3át megkapom az államtól, hogy motiváljanak, hogy elhelyezkedjem.

Erről nem hallottam semmit, nem is találok, akkor ez most hogy van?



dec. 4. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Álláskeresési járadéknak hívják és igen, igényelheted.
dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
dec. 4. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az allaskeresesinek komoly feltetelei vannak. Es nem a ketharmadat adjak a min bernek hanem az utolso ledolgozott 4 negyedev atlaganak a 60 az alapja es ennek a 75%a netto.
dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ugye max a minimálbér lehet az alap, akkor is, ha 1,5 milliót kerestél előtte 2 évig.
dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én pályakezdő vagyok, úgyhogy nem tudok felmutatni több évet, akkor nem is kapok semmit?
dec. 5. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Fht kaphatsz.
dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt interjún tették fel, szerintem ők arra akartak játszani, hogy ők kapnának utánad bértámogatást inkább

a te saját álláskeresési ellátásodnak amúgy nemsok közük van. Szerintem ők igényelnének regisztrált munkanélküli után bértámogatást

dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!