Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék millió körüli...

Hogyan tudnék millió körüli havi fizetés elérni gazdasági végzettséggel?

Figyelt kérdés
Gazdmen majd vezszerv szakon végeztem a Corvinuson. Kijöttem Prágában, de az itteni fizetés egy support poziban 600 ezer Ft körül megáll. Maga az élet olcsóbb, kivéve a lakhatást. Ugyanakkor ez a pénz tényleg arra elég, hogy fizessem az ottani albérletet, hazajárogassak Pestre, fizessem a kajám, meg pár hetente eljárjak szórakozni, étterembe, stb. Pár napos utazás még belefér, de nagyobb utat nem tudnék ebből fizetni, ahhoz már a szüleim segítsége kell. Most 29 éves vagyok jelenkeg, és azt érzem, megakadtam. Egyrészt mert a jobb pozikhoz itt kell a cseh nyelv, Pesten viszont egy jobb poziban kapnám ezt. Sokan az én koromban már csoportvezetők, managerek. Engem meg zavar, hogy két éve ebben a support poziban vagyok. Mit tudnék tenni? Nagyon nehezen kezelem a változást.

dec. 6. 01:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Kezdj el tőzsdézni, a havi egymillát forexen könnyedén lehet hozni.
dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
valts munkat, koltozz pestre...
dec. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Azzal sehogy.
dec. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Költözz nyugatabbra
dec. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Megtanulsz vállalkozni. Vállalkozóként egyszerűbb elérni havi 1,5 millát amiből 1 megmarad, mint alkalmazottként bruttó 1,5 et. Plusz az előbbinél csak rajtad múlik, míg az utóbbinál másokon is.
dec. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Arrol miert nem beszel senki, hogy a vallalkozo let sem egyszeru, meg mig az ember 1-rol 2-re kerul, tobb ev, es megannyi kudarc lehet. Aztan persze lehet befut a vallalkozasa, de nem garancia. Szivesen meghallgatnek velemenyeket. Sajnos nincs nagyon ismerosom, igy ezzel sem vagyok kisegitve
dec. 6. 09:04
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

"Plusz az előbbinél csak rajtad múlik, míg az utóbbinál másokon is."


Vállalkozóként nem ugyanúgy a munkádat adod el másoknak, mint alkalmazottként? Tehát a vevőktől függsz ugyanúgy.

dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmazzunk úgy, hogy megvannak mindkettőnek az előnyei és a hátrányai.

Alkalmazottként jár a fizetett szabi, betegszabi. Továbbá akkor is kifizetnek, ha épp rosszul megy a business.

Vállalkozóként ugyan magasabb fizut érhetsz el, de az összes rizikó a tiéd.

dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy Te informatikus, ne akarj 1 milliót keresni.
dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!