Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Foodora futárkodással kapcsola...

Foodora futárkodással kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
szeretnék elkezdeni futárkodni mellékállásban a foodoránál. kitöltöttem a regisztrációs űrlapot az oldalukon, 2 nap múlva jött az email hogy kezdhetek futárkodni, nyilván ki kell még váltanom a vállalkozást hozzá.valószínű már csak január közepe felé lesz belőle valami így hogy már év vége van. a kérdésem az lenne, hogy hogyan működik ezeknek a zónáknak a lefoglalása? vidéki nagyvárosban szeretnék futárkodni. a város fel van osztva részekre, és nekem kell kiválasztanom hogy melyik részében akarok dolgozni? ha a vevő a készpénzes fizetést választja, hova kell vinnem azt a pénzt amit ad? hány órától indul a legkorábbi műszak? ha pl reggel 6, akkor érdemes már olyan korán beállni a munkába? melyik a legjobb navigációs alkalmazás? vagy az app navigál? sokszor belefutottam már abba, hogy vaze-val mentem,és rohadt nagy kerülőn navigált, de az egész várost meg nem ismerem fejből.
dec. 14. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A vállalkozói kiváltása és a hozzá kapcsolódó ügyintézés az kb. egy napon belül megvan, tehát nem szükséges kivárnod vele a januárt.


A készpénzes vevők neked fizetnek, azt a pénzt nem kell vinni sehova, hisz az a te pénzed.


Azt nem tudom, hogy a te városodban reggel hatkor hány étterem van nyitva. A miénkben egy sincs.


A waze a legjobb navigációs alkalmazás.

dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
#2 de ha a vevő kp-val fizet és az az én pénzem, akkor az étterem és a foodora hogy kapja meg a saját részét?
dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó a reggel 6-os nyitásra rájöttem hogy hülyeség mikor már leírtam, mert a legtöbb 9 körül nyit. csak arra voltam kíváncsi hogy van-e valami bevált időzóna amikor érdemes menni
dec. 14. 23:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

@3


A titok nyitja az, hogy amikor átveszed az étteremben, akkor te kifizeted a saját pénzedből. Szóval, amikor a vevő fizet neked, akkor valójában a saját pénzed kapod vissza. Asszem egyedül a KFC-ben van ilyen. Mindenütt másutt készpénzmentes a story.

dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
#5 Egy futár egyszerre több rendelést is fel szokott venni. Ha munkakezdés elején felvesz 3 db 30 ezres rendelést, akkor legyen nála 90 ezer kp, h ki tudja fizetni? Ez nekem elég életszerűtlennek hangzik.
dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
@6 Ritka a harmincezres rendelés, de még a húszezres is. A legtöbb rendelés 3e-10e között van. Szóval, emiatt nem kell annyira aggódnod. Dóránál, ha jól emlékszem, szabályzat szerint 25e Ft-nak kell lenni a futárnál.
dec. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 akkor ezek szerint a futárok nap végére egy komolyabb összeggel a zsebükben járnak? Az sem egy életbiztosítás Bp-en.
dec. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz több a nap végén náluk, mint a nap elején. Mitől lenne több? 1-2e Ft borravalóval max. (ha nem költenek napközben).
dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
#8 miért ne lenne? Én rendelek egy sajtburit. Futár megy, felveszi, kifizeti. Jön hozzám, én kifizetem neki a sajtburi árát+a kiszállítás díját. Tehát a futárnál a kiszállítási díjjal már több van. Hogy fog elkerülni a foodorához a nekik járó rész?
dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
A kiszállítás díját nem tőled kapja a futár, hanem a cégtől. Te csak a saját kajád árát fizeted ki kp-ben. Pontosan annyit, amennyi a KFC-nyugtán szerepel + jatt. A kiszállítás díját ne keverd ide!
dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!