Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik ma a legkedvezőbb árú...

Melyik ma a legkedvezőbb árú hipermarketek, ahol 100 ezer forintból nagyjából be tudok vásárolni 1 főre Karácsonyra?

Figyelt kérdés

dec. 16. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
bármelyikben be lehet vásárolni 100k-ból akár 1 hónapra is.
dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1, bár igazad lenne...de olyan élelmiszer árak vannak, hogy kötve hiszem:(
dec. 16. 13:04
 3/12 krwkco ***** válasza:
71%

"Melyik ma a legkedvezőbb árú hipermarketek, ahol 100 ezer forintból nagyjából be tudok vásárolni 1 főre Karácsonyra?"

Nem tudjuk, hogy mit akarsz venni 100 ezerért, úgyhogy reménytelen a válasz. Az nagyon valószínű, hogy ha az egyikben nem jön ki a kiválasztott kosarad ennyiből, akkor egy másikban sem fog.

De ha a legolcsóbb élelmiszeráruházat keresed, akkor nézd meg a kormány árfigyelő oldalát.

dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a kérdező csak belug kaviàrt eszik, és Dom Perignont iszik.
dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

100-ból bevásárolsz egy 10 fős karácsonyra is.

Amúgy az a titok, hogyha csoró vagy, mint én is, akkor figyeled az akciókat, simán lehet 2-3x árkülönbség is adott napon az üzletek között.

Ha csak egy helyre akarsz menni akkor a Lidl a legolcsóbb szerintem, esetleg az Auchan.

dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Auchan?? Nyáron voltam utoljára, majd seggreültem, olyan drága. Nem a Penny a legolcsóbb?
dec. 16. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
#6: így van, nyáron még ez volt, most kicsit visszavettek
dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Penny elég jó, meg a Coop. Esetleg még a Tesco, Lidl.
dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lilluci27 ***** válasza:
77%
Írd le konkrétan hogy mi kell neked az egy fős karácsonyra, aztán segítek neked megkeresni hogy hol jönnek ki ennyiből a termékek. Nyugodtan írj privátban!
dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Cashmap.hu egész jó. Rajta vannak a legnépszerűbb boltok árai.
dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!