Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a munkák tulajdonképpen...

Ezek a munkák tulajdonképpen milyenek? Annyi ilyet látni, nincs munkám, de nemtudom, hogy ezek tulajdonképpen miről szólnak. Valaki aki ismeri ezeket? És ha igen, bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Pl. ,,Piacvezető biztosító partnereket keres pénzügyi termékek értékesítésére. Feltétel: érettségi.

Vagy: ,,Irodaház keres értékesítési asszisztenseket! Ha megfelel elvárásainknak az átképzést biztosítjuk!


Bocsánat, lehet hogy nem a jó kategóriába írtam a kérdést, de itt talán könnyebben kapok választ. 23 éves lány


2010. okt. 21. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

hát igen...nagyon jól fogalmazzák ezeket meg.

vagy azt jelenti, h másokat kell zaklatnod valamivel, pl termékekkel, kérdőívvel, vagy valamilyen rendszerbe kell beleszálni, és hozni magaddal embereket.

2010. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
gondolom biztosításokat kell kötnöd vagy esetleg értékpapírokat eladni hmm nem tudom énsem neharagudj:)
2010. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Call centerben kell magánnyugdíjpénztári és biztosítós ajánlatokat kötni, általában csak jutalékért. Nem éri meg.
2010. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is keresek most egy masodik melot magamnak, mert csak reszidoben dolgozom, de az olyan hirdetesekrol, amelyekben benne van az ertekesites szo, ugrok egybol tovabb. Olyan ahogy az elso irta, a lenyeg hogy ha olyan ember vagy aki bir beszelni es mondani es mondani es idegesiteni a masik embert hogy vegye meg a cuccodat vagy lepjen be kozetek, addig amig az beadja a derekat, akkor jo melo, ellenkezo esetben keruld.
2010. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Különféle ügynöki, értékesítési feladatok.Ezek helyett én inkább mosogatnék nyugaton.
2010. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az irodaház keres értékesítési szakemberekhez azt tudom mondani, hogy a barátnőm egy így hirdető céghez ment. Építőipari cég és a lakásokat értékesíti. Irodában dolgozik, bejelentve fix bérért. Nem ő keresi (zaklatja) az ügyfeleket, hanem ők jönnek és érdeklődnek barátnőm pedig ha igénylik be is mutatja a minta lakást. Plusz pénzt, jutalékot akkor kap, ha leelőlegezik a lakást. Ezt fel lehet fogni jutalomnak, bónusznak, béren felüli juttatásnak stb.
2010. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!