Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kórházban a bértáblán...

A kórházban a bértáblán melyik betű milyen végzettséget rejt?

Figyelt kérdés

A-J között mozog a bértábla, ha minden igaz jelenleg E kategóriában vagyok, melyikhez milyen végzettség kell, hogy a hozzá tartozó bérezést kaphassam?

Egyszerűen nem találok erről sehol információt, és még kérdés ebben fogok e dolgozni.



dec. 17. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

"Egyszerűen nem találok erről sehol információt"


A google 1. találata: [link]

dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
LoL
dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

"Egyszerűen nem találok erről sehol információt"


Keresni próbáltál esetleg?

dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, annyira nem tekertem le, minden cikk az emelések százalékát írta oldalakon keresztül, engem meg jelenleg nem az érdekelt 😅

Egyébként ez alapján sima érettségivel és az okleveles képzésemmel ugyanannyit kapnék?

A táblázatban amit láttam volt eltérés, itt meg 0-3 év között a B is a J ugyanannyi...

Nem csodálom, hogy munkaerő hiány van az egészségügyben.

dec. 18. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Zseniális felismeréseid vannak. Nem gondolkoztál még azon, hogy oknyomozó riporter legyél...?
dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kórházban volt kitéve bértábla, és neten is láttam már olyat, hogy teljesen más fizetés jár ha magasabb valaki végzettsége. Sokan akik ezt a képzést végezték direkt azért csinálták, hogy jobb fizetési kategóriába kerüljenek. A cikkben szereplő szerint konkrétan egy orvosnak is annyi a kezdő fizuja mint egy ápolónak, amit erősen kétlek.

Tehát miért végezném el a diplomás ápoló képzést, ha ugyanannyi jár érte?

Mindenhol nagyon más van írva...

dec. 19. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!