Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandiában akarok majd...

Hollandiában akarok majd dolgozni, egyedül keressek munkát vagy közvetítőn keresztül?

Figyelt kérdés
Jobban gyári munka érdekelne szállással.

dec. 18. 17:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem gyár, de a lényeg hogy szállást adjon.
dec. 18. 17:48
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Közvetítőn keresztül az aluliskolázott, életképtelen, nyelvet nem beszélő réteg keres munkát akik csak valami alsóbbrendű pozíció betöltésére alkalmasak. Mivel a kérdésben említetted, hogy "gyári munka érdekel" ezért vélhetően te pont ebbe a kategóriába tartozol, úgyhogy vélhetően más lehetőséged nincs mint valami lehúzós, kiszámíthatatlan közvetítőn keresztül munkát vállalni mert önmagadtól úgysem tudnád elintézni se a jelentkezési folyamatot se a lakhatásodat, mert nincs meg hozzá a kellő kompetenciád.
dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te biztos valami bankigazgató lehetsz vagy valami ilyesmi ha ennyire okos vagy. Mivel idegen ország, kezdésnek elég jó. Azt még nem is mondtam később mit akarok majd csinálni.😂
dec. 18. 18:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Bár kíváncsi lennék mit dolgozol, sztem vmi segédmunkás lehetsz.
dec. 18. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

"Azt még nem is mondtam később mit akarok majd csinálni"


Szerintem senkit nem érdekel hogy egy névtelen gyári munkásnak mik a vágyai.


"Mivel idegen ország, kezdésnek elég jó"


Ha egy 'idegen' országban semmitmondó csicskamunkát végzel attól máshol sem fog nőni a munkaerőpiaci potenciálod.


"Bár kíváncsi lennék mit dolgozol"


Contractorként dolgozom svájci orvosdiagnosztikai fejlesztőcégnél 100% remote, mellette óraadó és laborvezető egyetemi docens vagyok valamint product owner egy kutatócsoportnál projekt alapon és szakmai tanácsadó egy tudományos folyóiratnál mellékállásban.

dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen nagypofájú, fogalmatlan gyári proliknál már csak ezek a contractor majmok szánalmasabbak.


Ha olyan nagy májer lennél mint amit itt összehazudsz, nem egy ilyen fika oldalon osztanád az észt Dr. Belesként. :D

dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nezz szet elobb magadtol, aztan dontsd el, hogy menni fog-e, vagy kell segitseg.

dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most költöztem haza Hollandiából nem rég. (Egyetemre jártam ott)

Az egyes amennyire bunkó, annyira igaza is van.


Hollandiában brutál nehéz lakást találni.

Biztosan a szakmámban helyezkednék el (ha van terved mit szeretnél később, miért nem eleve azzal kezded?)

Nagyon veszélyesek a közvetítők. Más esélyed nem biztos, hogy van, ez a te tudásodon/képességeiden múlik.


Nem mennék ki, ha nincs minimum 3000 euród erre és legalább B2 angol tudásod. Meg valami terv. Mert az hogy "külföld, szabad, gazdagabb ország" messze nem elég. Én utáltam kint lenni. Pedig szuper lakásom volt és a pénz sem volt gond. Magányos sem voltam, voltak kint barátaim, és a párom is jött velem. Családom, otthoni barátaim is gyakran látogattak, tudtam menni én is néha.

dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Éltem Hollandiában én is.

Nos, egyértelműen csak közvetítő.

Mert albérletet szinte lehetetlen találni, a közvetítők pedig biztosítanak szallás. A jobbak díjmentesen, a rosszabbak levonják a fizuból.

Amikor már kint vagy és dolgozol, utána ott helyben már könnyebb albérlet után nézelődni, és csak azután érdemes direkt szerződéssel dolgozni.

dec. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kettes.. figyelj csak

. 4 éve vagyok kint Németországba... Úgy mentem ki hogy azt se tudtam hogy ja meg nein... Most már a hivatalos dolgokat is el tudom intézni.. és 1500 a fizum illetve mellette van még 16.000 euró félretett pénz... Mind ezt ""proli" munkával....

dec. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!