Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment diplomával milyen területen dolgoztok?

Figyelt kérdés
Milyen pozícióban helyezkedtetek el és milyen bruttó fizetésért?
jan. 1. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Gyorsétteremben vagyok konyhán (krumplisütés, hússütés, salizás, éjjel takarítás). Br 340 000 Ft az alapfizetésem.
jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha már gazdasági kepzes , akkor én megprobalnek valami komolyabb gazdasági szakot végezni. Nezd meg évente, milyen sok embert vesznek fel erre a szakra és milyen sokan el is végzik. Par évente több ezer ember. Nem rossz a gazdasági irany sem, de én mas szakot választanék.
jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Én senior controller vagyok és nettó 800 ezer a fizetésem, viszont ehhez a diplomán kívül kell angol + német nyelvtudás (B2-es szint elég) és Power BI tudás. Ha csak angol kellene és Power BI-t sem kértek volna, akkor értelemszerűen alacsonyabb bérigénnyel tudtam volna csak pályázni valamennyivel.


Egyébként szerintem alapszaknak nemrossz a GM, de mindenképp csináld meg hozzá a Pénzügy Msc-t, a kettő együtt már nem rossz.

Én munka mellett tervezem majd jövőre keresztfélévvel megcsinálni az Msc-t.

jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
3.mely cégeknél vannak ilyen fizetések?
jan. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Szinte bármelyik nyugati hátterű multi budapesti multinál, ami nem SSC :) ne haragudj, de a saját cégem nevét nem fogom leírni, főleg, hogy akkor oda lenne az anonimitásom.


De mint írtam, nem a semmire adnak ennyi pénzt. Kell hozzá több év tapasztalat, diploma, angol, német és Power BI. Ezenkívül ismerem a DAX-ot is és a Power Queryhez is értek, bár itt az nem volt feltétel. Egy-egy ilyen skillt pár hónap alatt meg lehet tanulni, de sokan lusták hozzá. Ennyi a nagy "titok".

jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, jöhetnek még válaszok :)
jan. 2. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
5%
meki, burger, kfc legfőképpen.
jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

#7: ez azt jelenti, hogy te csak ennyire vitted? :/ szomorú. Hol dolgozol? Hagynék ott egy kis aprót.


#4: erre a pozira szerintem lazán be lehetne mondani a bruttó 1,2 - 1,4 milliót is: [link]

jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!