Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » LuminaLogic Consultants...

LuminaLogic Consultants cégről mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

Linkedinen megtalált egy fejvadász és interjúzom velük már a 3. körön vagyok túl. A Regional Manager asszisztensérre keresnek embert és nagyon szimpatikus vagyok nekik eddig. Ami nekem fura viszont, hogy eddig csak telefonon interjúztunk, tehát video nem volt így nem láttam az arcát illetve mondta, hogy még egy feladatot küld emailen, aztán ha az is oké, akkor találkozhatnánk személyesen. Ha minden igaz, a cég fizeti az utat mert vagy Cipruson vagy Tel-Avivban találkoznánk január vége felé. Eddig nagyon lelkes voltam a munka kapcsán, de most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy valódi-e? LinkedInen nem találtam sem a céget sem az embert akivel interjúzom. Illetve a neten is csak egy darab egészen egyszerű weboldaluk van.


Egy felől ha tényleg jó lehetőség, akkor nem szeretném elszalasztani. Másfelől meg kicsit félek, hogy mi is ez a cég meg minden?



jan. 2. 16:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!