Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet hogy mindenhonnan...

Hogy lehet hogy mindenhonnan visszautasítanak?

Figyelt kérdés

Érettségivel, b jogsival , gyári betanított munka tapasztalattal.

A környékbeli 15 gyárból visszautasítottak, rossmann, dm eladói munka szintén, Aldi , Lidl , már Pestre is jelentkeztem néhány helyre de még nem szóltak vissza semmit.

Kivettem az önéletrajzomból azt hogy gyerekem van mert arra gondoltam hogy azért nem vesznek fel. Az lehet a baj hogy 45 vagyok? Itt a környéken még eddig nem dolgoztam, tehát nem lehet hogy valahol valami rosszat csináltam volna. Nem vagyok roma sem. Jelenleg is tanulok ( grafikus)de ezt csak most tettem bele az önéletrajzomba tehát a visszautasítások már korábban kezdődtek .

Most elvégzek egy vagyonőr tanfolyamot, minden reményem abban van hogy hátha arra majd alkalmaznak is.



jan. 3. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Hmmm, lehet az a baj éppen hogy nem vagy roma vagy vendégmunkás.
jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
A gyerek az tényleg "probléma" lehet nekik sajnos.
jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A gyereket már kivettem. Hallottam hogy nem vesznek fel kisgyerekeset sok helyre mert az elmegy betegállományba a gyerekkel.
jan. 3. 13:31
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Aki semmihez sem ért ott kor alapján listázzák a jelentkezőket és a fiatalokat veszik föl mert több energiájuk van.
jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van szakmám és jelenleg is tanulok. 😳
jan. 3. 13:52
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg rengeteg fölösleges információt osztasz meg.

1 oldalnál ne legyen hosszabb és amerikai stílusú legyen, ne egy fogalmazás.

Mivel érettségid és 1 szakmád és 1 munkatapasztalatod van, ez 3 sor, ennyi elég lenne.

Plusz a név.

jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert Magyarország jobban teljesít! Illetve a tömegesen behozott távolkeleti vendégmunkások akik havi 200 szotyiért robotolnak, nyilván nem a magyarok munkáját fogják elvenni. Legalábbis a kormánypropaganda szerint.
jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Rossz az önéletrajzod. Mit keresett az önéletrajzodban q gyerek?
jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5: Olyan pozícióra jelentkezz és nagyobb lesz a sikered!
jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

45 éves embereket, már nem szívesen vesznek fel a gyárakba, mint betanított munkásnak, mert nem fogja bírni aszt a tempót, mint nála 20 évvel fiatalabb.

Az önéletrajzon mindig érdemes valamit változtatni, ha nem értesz hozzá, akkor vidd el olyan emberhez, akinek, sokkal több benne a tapasztalata.

Ha teheted, akkor, kezdjél bele valami új szakmába.


Sok sikert.

jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!