Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért sírnak a kezdő programoz...

Miért sírnak a kezdő programozók,infosok,hogy brühü,de csak 2-5 év szakmai tapasztalattal vesznek fel új embert a cégek?

Figyelt kérdés

jan. 5. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert mások is belépnének az iparágba.
jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thunderfairy ***** válasza:
76%
Mert nincs munkatapasztalatuk. Frissen leteszik a vizsgát és már mennének is a cégekhez a komoly lovékat keresni. Visszont a cég olyant akar alkalmazni aki ért is hozzá. Jaaa... Hogy a tanfolyamra odacsábitották öket hogy utána biztos munkájuk lesz.
jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Sok megélhetési programozó sír hogy lemaradt a vonatról :(
jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Már 2018-ban sem lehetett kezdőként elhelyezkedni. Én se tudtam. Elhúztam Ausztriába. Életem legjobb döntése volt.
jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

"Már 2018-ban sem lehetett kezdőként elhelyezkedni. Én se tudtam. Elhúztam Ausztriába. Életem legjobb döntése volt"


2018-ban igen inkompetens selejtnek kellett lenni, hogy valaki ne tudjon elhelyezkedni a tech szektorban. Hozzáteszem Ausztriában az IT bérek Európai viszonylatban az egyik legalacsonyabbak az országos átlagfizetéshez viszonyítva. Gratulálok ehhez a nagyszerű döntéshez!


2024-ben pedig továbbra is tárt karokkal várja a piac a megfelelő jelentkezőket, junior szinten is. A megfelelő jelentkező alatt ne azt értsd, hogy elvégeztél egy 3 hónapos gyorstalpalót de a tudásod a hangya f*sza alatt sincs. Aki egyetemi képzés alatt nem képes szakmai gyakorlatozni, diákmunkázni vagy egyéb tevékenységet végezni (pl: kutatócsoporthoz csatlakozni, demonstrátorkodni stb...) és megfelelő portfóliót kiépíteni az egy léhűtő, ilyenre sincs szükség a cégeknek. Viszont aki nem melegedni jár az egyetemre és az előbb említett tapasztalat szerepel az önéletrajzában a diplomázását követően az továbbra is gond nélkül elhelyezkedik, sőt válogathat az ajánlatok közül.

jan. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Csak azok sirnak akik nem eleg jok
jan. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező gondolom frissdiplomásként te is táncolnál örömödben hogy jaj de jó hogy nem találok állást.
jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Na vajon miért, agyalágyult barátom...?
jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!