Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok magyar ügyfélszolgálatos...

Sok magyar ügyfélszolgálatos cégnél ez alap, hogy akár egy napnyi rossz teljesítmény után elbocsátják a munkavállalót?

Figyelt kérdés

Párom október végén kezdett egy olyan cégnél, ami egy nagyobb multinak dolgozik be ügyfélszolgálatos feladatokkal. Két és fél hónapot volt itt, közben a betanítás egy hét volt kb. Folyamatosan kapta a szívatást, volt hogy kiment két percre wc-re, megintették, mert 2 percet késett.


Ilyen toxikus munkahelyről persze nyilván jobb eljönni, de azért nem így tervezte, hogy azonnali hatállyal kirúgják. Belehallgattak a beszélgetéseibe, majd többet lenulláztak. Normális dolog ez Magyarországon, hogy nincs betanítás, de elvárás, hogy valaki úgy dolgozzon, mintha évek óta ott lenne?



jan. 9. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Elvileg azt is mondták neki, hogy jobb, ha kirúgják, mert így nem kell a negatív teljesítményért fizetnie, ami a szerződésben is meg volt szabva. Amúgy elvileg interjú nélkül felvették ide az emberek.
jan. 9. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
cool story bro
jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melyik részét nem hiszed el?
jan. 9. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Magyar nyelvű ügyfélszolgálat és B2C gondolom, ott szokott ez menni.

A support meló mondjuk eleve vacak, de ha kicsit normálisabb körülményeket akar, akkor idegen nyelvű és B2B ügyfélszolgálatra menjen, mert ott nehezen találnak utánpótlást, jobban megbecsülik az embert.

jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Egy hét betanítás bőven elég egy ügyfélszolgálatos munkánál.

A késést sehol nem nézik jó szemmel.


"Belehallgattak a beszélgetéseibe, majd többet lenulláztak."

Gondolom komoly hibát/hibákat követett el.

Jogosan küldték el.

jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Én egy éve vagyok egy multinal kulfoldon, ahol angol meg nemet kell. Senki bem szolt eddig, ha kestem par percet, vagy ha delutan ketto után pihentem picit. De akkor ugy tunik ez az ugyfelszolgalat nem egy leanyalom
jan. 9. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!