Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Komolyan vehető egy ilyen...

Komolyan vehető egy ilyen jelölt, aki így ugrál a munkahelyek között?

Figyelt kérdés

1. munkahely: 2014-2015 (gyakornokság)

2. munkahely: 2015.12 - 2018.02

3. munkahely: 2018.03 - 2021.01

4. munkahely: 2021.05 - 2022.04

5. munkahely: 2022.05 - jelenleg


Nem IT, hanem pénzügy


jan. 9. 23:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugrálásnál akkor lenne ha már 2-3x egymás után 1 év(vagy kevesebb) után már léptél volna. Szerintem teljesen normális a mai világban hogy nem kötelezősz el egy cég mellett 4-5+ évig
jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évente kell váltani ahhoz, hogy reálértékben nőjjön az ember fizetése. 3 éve vagyok most a cégnél es 30% magasabb fizetésekkel dobálóznak a piacon, mint amennyivel én vagyok (pedig 3 éve versenyképes volt a fizetésem). Ha nem nyúlnak a zsebbe év eleji fizetésemeléskor, akkor én is koccolni fogom és sokan mások is!
jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem ugrálás, hanem egy teljesen normális karrierút, bár szerintem az ellenkezőjével (8-9 év egy helyen) sem lenne gond. Mindkét esetben, a miért váltott ilyen hamar / miért nem váltott eddig kérdés csak beugratás, szivatás. Akinek valóban van takargatnivalója az talán megijed ezektől, és zavarában hebeg-habog, talán nem. A normális többséget max. kizökkenti. Normális helyen viszont nem is kérdeznek ilyesmit. Esetleg a legrövidebbet kozmetikáznám, eltüntetném a lyukat előtte.
jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy hr-es idiota megkozelites.


Nem lehet mashogy lenyeges fizetesmelest elerni, csak munkahely valtassal.

En ennel tobbet valtottam melohelyet, mindig tobb penzert vettek fel.


Jelenlegi cegemhez az ujakat tobb penzert veszik fel, mint nekem a mar tobbszor megemelt fizetesem.


Ennyit a cegek munkaero megtartasi politikajarol.

jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
A munkaerőmegtartás egy hülyeség, nem érdekük, csak beszélnek róla. Hülyén venné ki magát (legalábbis szerintük), ha azt mondanák, a Vállalat érdeke a gyorsan cserélődő munkaerő. A magyar (és általában az európai) piac túl képmutató ahhoz hogy elfogadja a projektalapú munkák elterjedését. Itt mindenki 40 órában akar rabszolgáskodni a nyugdíjig és a munkáltatótól is ezt várja el.
jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több mindent láttál és tanultál, nagyobb munkatapasztalatod van mint annak, aki végig egy helyen volt.
jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!