Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaparós sorsjegyen léteznek...

Kaparós sorsjegyen léteznek egyáltalán igazán nagy nyeremények?

Figyelt kérdés

Eddig egy 20ezres volt a max amit lekapartam meg kb félévente egy 10 vagy 5 ezrest is van szerencsém lekaparni...



Hol vannak a százezres meg milliós nyeremények?



Megjegyzés tudom h a lottó a szegények adója és nagyon kevés van az említett sorsjegyekből 😅😃 de ettől még érdekelne h valakinek vokt e szerencséje kifogni egy ilyet...


jan. 10. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Apósomék szomszédja kb 3 éve 10 milliót nyert vele.
jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nezd mar meg hogy egy 5millios szeriabol hany darab szazezres vagy nagyobb nyetemeny van.. es akkor ezt a szamot oszd el otmillioval es akkor megkapod az eselyet hogy kaparj egyet
jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Megneztem neked. Bukszanal 2,5millio dbos egy szeria es abbol 54!!!db nyertes van ami legalabb 100000ft. Ebbol az 54bol konkretan 50db pont 100000ftos. Tehat. 2,5millio darabbol van 4db ami nagyobb mint 100k..
jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

A 3. komment tökéletes leírta!


Amúgy a lottó a bolondok/hülyék adója, sokkal többen használják így a kifejezést, nem bántásból mondom.


(Igen-igen, jöhet a lepontozás 😂)

jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!