Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » (építőipari) vállalkozó...

(építőipari) vállalkozó mellett szeretnék irodai adminisztrátor lenni, baj, ha ez a karriercélom?

Figyelt kérdés

Érettségi után jogi asszisztens képzést végeztem, majd multiknál dolgoztam, recepciós és irodavezető is voltam. Mindkettő munkakör azzal járt, hogy a saját feladataim teljesítése mellett az összes osztály munkáját támogattam, átfogó képet kapva a pénzügy, beszerzés, marketing, PR, HR, stb. területekről.


Váltani szeretnék, és a következő állomást a karrieremben egy olyan vállalkozó mellett tudom elképzelni, akinél a cégének minden ügyes-bajos dolgát magam intézhetem, mindenes szeretnék lenni.


Például egy építőipari vállalkozó mellett; a munkásainak intézhetem a munkaügyi dokumentációit, bérszámfejthetek, utalhatok, számlákat készíthetek, a hatóságokkal tarthatom a kapcsolatot, alkalmanként toborozhatok-interjúztathatok segédmunkásokat és szakembereket, intézhetem a szerszámok beszerzését, nagy munkagépek bérlését, létrehozhatok céges email címet, gondozhatom a weboldalt, névjegykártyákat, szórólapokat gyárthatok, ügyfélkörrel tartom a kapcsolatot, kezelem a hívásokat, munkafelvevőként is tevékenykedhetek, stb.



jan. 10. 21:10
 1/9 anonim válasza:
100%
Az a lényeg, hogy te szeresd amit csinálsz
jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szóval 1 fizetésért el akarsz látni 2-3 munkakört. Gratulálok.
jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Én építőipari munkás (mindenes) asszisztense szeretnék lenni, de nincs jogsim, hogy ugrálhassak és alkalmatlan is vagyok rá :(

Ha boldoggá tenne, dehogy baj. Sok tyűkeszűnek az a "karriere", hogy kipotyogtat pár kölköt, azt' majd neveli, aki akarja.

jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.Hajrá!Majd gyorsan váltani fogsz a munkakörülmények miatt.
jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Szabadságot felejtsd akkor el.
jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem baj, csak ez nem karrier. Semmihez nem fogsz komolyabban érteni, mindennel fogsz foglalkozni, úgy, hogy közben a cég sem lesz a sajátod.

Te az alkalmazotti és a vállalkozói lét hátrányait akarod vegyíteni, nem tudom ennek mi értelme van.

Ha ilyen "mindenes" vénád van akkor inkább vállalkozni, ha az admin dolgok érdekelnek akkor azokban elmélyedni van több értelme.

Semmit se fog érni a Gipsz Jakab Kft.-nél szerzett "tudásod" ha bedől a Kft, vagy eltűnnek az ilyen jellegű cégek a piacról (mondtam két extrém, de lehetséges példát. )

jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam építőipari cégnél 2 évet irodai adminisztrátorként, hasonlókat csináltam, mint amiket te felsoroltál, weboldal stb. minden stimmel a számlázáson kívül.



Egyébként ez miért jó neked?

Mert szerintem ez nem karrier, ez az irodai segédmunkának felel meg.

Nagy felelősség, komoly hibázási lehetőség, de nem hiszem, hogy különösebben értékelt, megbecsült, megfizetett munkakör, inkább sok túlórás kategória.

febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem karrier, persze nem baj, hogy ha nem azt akarod, csak hívjuk nevén a dolgokat.


Karrier az az, hogy junior javascript fejlesztő vagy, majd váltasz 2 év után ugyanúgy javascript fejlesztőnek mész el másik céghez, csak magasabb rangban, mondjuk mediorként, lényegi előrelépésben amikor a pénzről van szó.


irodai asszisztens karrier nincsen, itt is asszisztens vagy, meg máshol is, a 2 évi váltással valamelyest maximum az inflációt tudod követni, lényegében a fizu mindenhol hasonló, és a szakmai tapasztalat számít biztosan, de ez anyagilag nem feltétlen mutatkozik meg, emiatt nem hívnám karriernek, előrelépési lehetőségekkel ezen a pályán, mert jó eséllyel nincsenek benne... Najó, engem előléptettek műszaki előkészítővé, sőt, többé is, de a pénzem ugyanannyi maradt, mint mikor kezdtem, ezek a jóska pista kft-k ilyenek egyébként is, mint leírtad :D

febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!