Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz lenne egyetemistaként...

Gáz lenne egyetemistaként gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék munkát vállalni. Lehetőleg valami olyat, ahol nem kell emberekkel foglalkozni. A gyár jutott eszembe. A fizetès sem rossz, ès egyetem mellett jònak tűnik. Viszont nincs ismerősöm, aki ilyen helyen dolgozna, szerintem az egyetemistàk nem szoktak ilyen munkàt vàllalni. Tudom nem kène foglalkozni senkivel, de akkor sem szeretnèm, hogy lenèzzenek.

Vagy van hasonlò munka, ami elfogadottabb?



jan. 12. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

A tanulmányaidhoz megfelelő gyakornoki munka


call center pl vodafone?


adminisztratív munka?


Gyárban soron nagyon kiégetnének és kicsinálnának, nem javaslom.


Tesco pénztár esetleg? Nem kell emberekkel foglalkozni, köszönsz oszt annyi xd

jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
A munka sosem gáz..
jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Milyen szakon is tanulsz?
jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne gáz? Én gyári munkával kerestem meg a tandíjat. Sosem gondolkodtam egy pillanatig sem, hogy gáz lenne-e. Kellett a pénz, dolgozni meg sosem szegyen.
jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
71%

Szerintem teljesen mindegy hol dolgozol. Ha jelenleg ez tűnik a legjobb lehetőségnek vállald el. Én középiskola és egyetem mellett is ott dolgoztam ahol csak tudtam, hogy ne a szüleimen elősködjek, és magamnak is megtudjam venni a szükséges dolgokat. Voltam gyárban, vagy közmunkán, hosstesskedtem, konyhán dolgoztam, és a vége felé a szakmámban is de még külföldön is vállaltam munkát. Az, hogy dolgozol sosem lesz gáz, mert nem jó kedvében dolgozik az ember szabadidejében is.

Sok sikert hozzá!

jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Tanulmányaid elején szerintem nem gáz. Végzés előtt 1-2 évvel nem célszerű, mert nem lesz gyakorlatod és végzést követően nehéz lesz elhelyezkedni.
jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha esetleg mérnöknek tanulsz, szerintem még előnyös is ha lehúzol 1-2 évet valami olyan gyárban ami kapcsolódik a jövőbeli szakterületedhez. Így első kézből láthatsz munkafolyamatokat, technológiákat, stb.

Másodév után viszont tényleg jobban jársz ha elmész gyakornoknak valahova, vagy akár maradsz a gyárban csak átkerülsz másik munkakörbe mint gyakornok. Mondjuk utóbbi esetben el kell tudni majd viselni az irigykedő egykori közvetlen munkatársakat.

jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Én, egyetem mellett takarítást vállaltam. Aztán, természetesen a szakmában helyezkedtek el. N.
jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*helyezkedtem
jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem gáz lenne, hanem őrültség!


A szalagmeló nem gondolkodó embernek való..

jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!