Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen részmunkaidős álláslehe...

Milyen részmunkaidős álláslehetőségek vannak Budapesten?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy állami cégnél dolgozok, már ötödik éve, de elég nagy stresszel járó munkát végzek, sok túlórával, és emiatt úgy érzem, eljött az a pont, hogy változtatnom kell ezen, már csak az egészségem miatt is. Illetve azért is, mert nem jutok egyről a kettőre, nem tudom megvalósítani a céljaimat, vágyaimat, nagyon leterhelő, és életem sincs mellette. A tervem, hogy átmenetileg találjak valami nem túl megerőltető munkát, és ahol viszonylag nyugodt körülmények vannak kevés konfrontációval. Persze tudom, ilyen nem igazán létezik, legfeljebb ha home office-ban dolgoznék, de egyelőre nem találtam ilyen lehetőséget, amihez értenék is és otthobról végezhető. Ezalatt többek közt nyelvet szeretnék tanulni, és ha lehetőségem nyílik rá, máshol is szerencsét próbálni. Jelenleg hatalmas hátránynak érzem, hogy még angolul se tudok, és ez rettentően beszűkíti a lehetőségeket. (pl. már az is lehetőséget adna valami otthoni fordítós munkára) Van már némi megspórolt pénzzem, de mivel albérletben lakom, így előbb-utóbb felélném, ezért átmenetileg valamilyen félállásra gondoltam, hogy maradjon időm a saját céljaimra, de legyen valamennyi bevételem is, amivel legalább szinten tartom magam. Mivel egyedül vagyok, így ezen a téren nagyobb mozgás terem van legalább, ennyi előnye van ennek is. Sajnos a jelenlegi munkakörömben nincs lehetőség részmunkaidős foglalkoztatásra.

jan. 13. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

"lehetőséget adna valami otthoni fordítós munkára"

Nem, nem adna. Ilyen ma már gyakorlatilag nincs, legfeljebb szakfordítás, amihez viszont nem elég sima nyelvtudás, úgyhogy ezen ne bánkódj.


De akkor végülis milyen munkát keresel? Milyen végzettséged van?


Mert itt kapásból vannak részmunkaidős állások (meg hasonló boltok honlapján is találhatsz):

[link]

jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!