Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mondjam meg anyukámnak...

Hogy mondjam meg anyukámnak hogy kirúgtak?

Figyelt kérdés

Első munkahelyem volt, november végén kezdtem dolgozni. A pénz jó volt, de nem volt a pozícióra végzettségem. Még a próbaidő alatt kirúgtak. Igazából nagyon megfeszültem, de sok dolog nem ment és így most 12-én azonnali hatályú felmondással el is küldtek. Hogy hozzam fel a témát? Így is nagyon nehezen találtam munkát. A szakmámban (logistika) nem tudok elhelyezkedni mivel nem végezhetek fizikai munkát (női problémák, szemeim állapota) és a szakmán belül nem találtam irodai munkát sem.


Hogy mondjam el neki? Eléggé félek , hogy csalódni fog. Ma is mondta, hogy akkor próbálkozzak még. De már nincs miért..



jan. 14. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Anya, kirúgtak.
jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Hát azért ennyire direkten nem szeretném. Gondolkodtam, hogy amikor elmegyünk közösen edzeni, lassan beadagolom neki. 😅
jan. 14. 16:13
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Először mondd azt, hogy terhes vagy.

Aztán hogy csak vicceltél és igazából csak kirúgtak.

jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Annak örülne, inkább nem.😂
jan. 14. 16:22
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Keress valamit, bármit amit el tudsz végezni, majd azután mondd hogy váltottál. Közben pedig tanulj egy életképesebb szakmát.
jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Anya, elvesztettem a munkahelyem! Pl így... Simliskedés nem visz sehová, miért kell bármit beadagolni? Már felnőtt vagy?
jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 krwkco ***** válasza:
94%

"Hogy mondjam meg anyukámnak hogy kirúgtak?"

Olyan, mint a ragtapasz. Jobb egyből letépni. Ha halogatod, akkor csak belekeveredsz mindenféle hazugságokba.

És ne keseredj el, ha hónapokba kerül új munkát találni. Ha nem megy a fizikai munka, akkor most ilyen a helyzet.

Próbálkozni kell. Régi ismerősökkel felvenni a kapcsolatot, hátha tudnak valamilyen állásról. Így születik a munkakapcsolatok jelentős része.

Pl. ha van egy listád a régi évfolyamtársaid email címeiről, akkor írhatsz nekik egy nagyon rövid email-t amiben leírod, hogy éppen munkát keresel. És tudnak-e valamiről, de ne érezzék kötelezettségnek, stb. Minden mailnek csak egy címzettje legyen, személyes megszólítással.

jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5.

Keresnék, de sajnos idő míg találok és pont ma mondta hogy azért próbálkozzak még.

Mi az életképesebb szakma? Amikor tanultam nagyon ment és több logisztikai központ is épült. De sok cég szerint a logisztika kimerül a fizikai munkában.. Nőként kérdezem, hogy akkor hol is lehetne elhelyezkedni?


Van másik szakmám, de az szintén csak fizikai munka.


7. Köszönöm, így lesz. :)

jan. 14. 17:03
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
fizetésnap adj neki egy üres borítékot
jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? Kizart hogy logisztika végzettséggel nem találsz irodai munkát, hát annyira szerteagazo ez a szakma hogy nincs olyan hogy nem keresnek embert sehova... Aki meg azt mondja hogy a logisztika csak fizikai munkából áll, annak fogalma sincs miből áll ez a szakma.
jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!