Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen volt videótékában...

Milyen volt videótékában dolgozni?

Figyelt kérdés
'82-es vagyok, jártam tékákba, de ott dolgozó ismerősöm sose volt. Kíváncsi volnék, hogy alapvetően milyen volt. Egy merő élvezet, mert amikor épp nem volt kölcsönző kuncsaft, akkor az ember kedvére nézhette a filmeket akár egész műszak alatt? Milyen volt a fizetés? Mennyire lehetett kijönni belőle? Jellemző volt, hogy főállásban dolgozott az ember tékában vagy pedig mellette csináltak mást is?

jan. 14. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Haverom neje csinálta. Egész nap filmezett, meg hordta haza másolni a kazettákat, majd a DVD-ket. Azt mondta, hogy jobb volt, mint a bolt, ahol előtte volt, a sulija után.
jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Amilyen most dohányboltban dolgozni.
jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
2. Fenét, ott nincs ingyen film, nagyképernyős TV-n.
jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: Meg a tékák ablaküvegeit nem kellett átláthatatlanná tenni.🙂
jan. 14. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

4.


Nem vicc! Én dolgoztam tervező cégnél, és a dohányboltokét sem kel!!!

Annyi az előírás, hogy az utcáról, ne lehessen NEM BELÁTNI, hanem ne lehessen látni a DOHÁNYTERMÉKET!

Csak egyszerűbb a pici boltoknál az egész portált befedni, mint belsőépítészetileg úgy berendezni a boltot, hogy ne legyen a belépő képében az összes cigi.

jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

3 "ott nincs ... nagyképernyős TV"

1990-es években ???

Akkor még nem voltak lapostv-k.

Ha volt is valamilyen csöves CRT TV ott, pl Videoton, az is inkább azért hogy ellenőrizzék a visszahozott kazettákat, amely boltban az eladó elmélyült a filmben ahelyett hogy a betérőket figyelte volna, annak szétlopták a boltját.

jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
6. Ki beszélt lapos TV-ről? Meg a 90'-es évekről?
jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

"annak szétlopták a boltját."


Te se jártál tékában.. :D

Volt minden dobozon egy biléta, a kazikhoz csak a tékás fért hozzá, a polcról. Sokat nem ért vele, aki magáévá tett egy üres dobozt..

jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
7. Te a 2020-as években működő videótékákról beszélsz..?
jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
9. Amikor haverom neje volt ott, olyan 95-től.
jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!