Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mibe fektethetném a pénzemet...

Mibe fektethetném a pénzemet ha buta vagyok mindenhez? Van pár millió forintom, de nem tudom mibe fektessem. Autót venni nem szeretnék drágábbat, pedig annak az értéke lehet nem úgy veszne mint a kp.

Figyelt kérdés
jan. 20. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Abban biztos lehetsz, hogy az autó értéke nem úgy veszne, mint a kp., hanem sokkal gyorsabban.
jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
hát te tényleg buta vagy, ezt még én is tudom, hogy pont fordítva van, pedig engem nem izgatnak se a kocsik se az ilyen befektetős fantazmagóriák...
jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Esetleg fektesd tanulásba.

És akkor nem leszel buta.

jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

nincs tuti recept. Az autó az tuti recept az anyagi bukásra. Egy kényelmi naoi használati cikk. Nemhogy az inflációt nem tartja, de még nominálertéken is buksz vele.

Amit 7 eve vettem 5M-ért, hiába tökéletes állapotú, most olyan 3.5M-ért tudnám eladni

jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Há nem tudom. Ami autót megvettem volna három éve kétmillióért. Ha akkor megvettem volna, most el tudnám adni 4-5ért. Úgy, h használtam volna.
jan. 20. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
4-5 miért? játékpénzért a monopolykészletedből? XD
jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
#5: kizárt. milyen autóról gondolod ezt?
jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj, aki buta annak max ideiglenesen van pénze, nem sokáig kell majd erről gondolkodnod.
jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Vegyél állampapírt.

Nem nagy a hozam, de legalább nem veszít a pénzed annyira az értékéből, nem kell adózni utána, alacsony a kockázata

jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Fektesd tudásba, akkor nem leszel buta...
jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!