Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számíthatok Nav meghallga...

Mire számíthatok Nav meghallgatáson? “Állásinterjún”

Figyelt kérdés
Pontosan milyen kérdésekre számíthatok? Milyen beszélgetésre? Az alap állásinterjús kérdések okék, de itt fogalmam sincs, hogy mire számíthatni.

jan. 23. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen munkakörre mész.
jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Így van, attól függ, hogy milyen munkakörre jelentkeztél.


Én végrehajtónak jelentkeztem.


A feladat miatt nyilván nem mindegy, hogy vállalom-e az adózókhoz való kijárást és vagyonfoglalást helyszínen vagy sem. Tudom jól kezelni a konfliktusokat, az ilyen élethelyzeteket vagy sem. Hogy nem íróasztal mellett fogok étkezni, és az illemhelyet is nekem kell megkeresnem menet közben valahol, hogy hidegben, melegben menni kell egész nap, valamint nem mindig ugyanakkor ér véget a munkaidőm.

Megkérdezték, hogy miből gondolom, hogy tudom kezelni a sokfajta embert. Én meg megmondtam, hogy azért, mert évtizedek óta "hülyékkel" voltam körülvéve az előző munkahelyemen is és még nem csaptam agyon őket, annyira türelmes vagyok.


Megkérdezték, hogy el tudom-e látni a gyereket ilyen feltételek mellett is (munkaidő stb.). Be tudok-e utazni vidékről. Nem kérdeztek semmi olyasmit, hogy beteges-e a gyerek vagy sem. Megmondták, hogy mekkora összegű bérre számíthatok, ha vállalom, és engem választanak.

Én is kérdezhettem mindenfélét. Semmin nem lepődtek meg, válaszoltak rá.

jan. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!