Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mellékállást hogy találni ha...

Mellékállást hogy találni ha szinte alig van állásportálokon és az is főleg mlm és üzletkötés?

Figyelt kérdés

jan. 31. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én a Jófogáson találtam, de lehet érdeklődni ismerősöknél is, vagy közösségi oldalakon.
jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Munkaerő kölcsönző cégeket próbáltad-e már?
jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mihez értesz?
jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk friss közgazdász kisvárosban ha keresne még egy kis pénzt heti 10-20 órában, nem feltétlenül szakmában, és nincs állásportálokon, akkor hol, hogy érdemes keresnie.
jan. 31. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Van főállásod? Merrefelé laksz?
jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nem elég főállásban más a várát építeni 8 órán keresztül, még 4 órában is építeni akarod?
jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy önéletrajzbővítésnek és az extra pénz miatt jó lenne akár 8+4 órázni. Vagy akár két helyen is részmunkaidőben dolgozni, többféle tapasztalatot szerezve változatosabb munkaidővel. De lehet naívság, mert mellékállást mintha nehezebb lenne találni mint főállást.
jan. 31. 22:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy általánosságban érdekel, hogy van-e olyan hogy valaki könnyen talál mellékállást valamilyen módszerrel.
jan. 31. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!