Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy baj ha nővérem nevében...

Nagy baj ha nővérem nevében foodorázom?

Figyelt kérdés
16 éves vagy. A mekibe dolgozom, de szörnyű. Ha a nagykorú nővérem felvenné a munkát valami diákszövetkezeten és én dolgoznék a nevében az kiderülne? Nagyon gázos? Tudtok cégről aki alkalmaz kiskorúakat futármunkára?

febr. 2. 03:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
8%
Kiskorúként illegális kajadílerkedni! Főleg más nevében, miattad a nővéredről azt fogják hinni, hogy kajadíler és ez rosszt fényt vet rá! Persze, hogy kiderülne. Kell utána adózni és adózni pedig nem tudsz a nővéred nevében. Ha nem adózol akkor börtönbe kerülsz vagy oriási pénzbírságot kapsz. Hamar kiderülne, hogy nem adózol. Ennek súlyos következményei lehetnek. Ráadásul be kell menned interjúra, oda kell adniuk a Foodora dílermaffiának neked a felszereléseket amik szükségesek és ezt nem fogod tudni megcsinálni a nővéred nevében, nem is írhatod alá a nevében a munkaszerződést, az illegális. Ez az egész teljesen illegális amit tervezel! 18+-os munkát 18 alatt nem végezhetsz és nem végezhetsz munkát más nevében. Javítóintézetben fogsz kikötni.
febr. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Na, meging itt a dilerezo marha. Futar es nem diler te felkegyelmu.


Kerdezo, amit szeretnel az nem lehetseges.

febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Bolond vagy...?
febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
73%

Szerintem biciklivel lehet futárkodni 16 évesen is,de lehet rosszul tudom.

Ahogy te szeretnéd úgy nem lehet

febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet, de csak az első ellenőrzésig, mert utána azonnali szerződésbontás...


Az ellenőrzés pedig nem várat magára sokáig, mert ha máshonnan nem, a mekitől, ahol tudják, hány éves vagy, bejelentenek...

febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Konkrétan bűncselekményt tervezel. Már ha elfogadod, hogy a Btk bűncselekmények szankcionálásra hivatott mestermű.
febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Remelem nem azert melozol 16 evesn hogy tobb szazezres jordan sneakert vegyel 😂
febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

"Ha a nagykorú nővérem felvenné a munkát valami diákszövetkezeten és én dolgoznék a nevében az kiderülne?"


Hogyne derülne ki. Személyi igazolványokat, egyebeket elkérnek mielőtt jogviszonyt létesítenek bárkivel is. Főleg, ha hivatalosan foglalkoztatják. Másképp nem is ajánlom, hiába kifizetődöbb anyagilag.


Ne kezd az életed hülyeséggel!

febr. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

igazi magyar gyerek. Mindent okosban akar megoldani.


BÜsZKÉK VAGYUNK RÁD !

febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Mennyi kedves ember van itt.


Emberek…dolgozni szeretne, és azzal pénzt keresni szerintem csináld nyugodtan, ezért nem fogsz börtönbe menni…..

febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!