Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet elhelyezkedni...

Mennyire lehet elhelyezkedni manapság gyógyszertári szakasszisztensként, és mennyit keresnek?

Figyelt kérdés

febr. 2. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

A kategória szerintem nem jó.

Egyébként város/település függő. Nálunk speciel lasszóval fogják őket, mert kevés van.

febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
az éjjel nappai meló mert vannak ügyeletes 0 24 gyogytárak is! Amúgy is felejtsd el mert nemsokáig lesz már ez így, a hanyatló nyugaton már évek óta elterjedt a 0 24 es gyógyszerautomata és már nálunk is van pár éve eeszt meg receptek a felhőben innentől meg már csak egy aplikáció választ el tőle ami a qr kódot az ajtomatával összeköti az orvosi recepttel! Olaszban már mindenhol van ilyen!
febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
A csomagautomaták is eltefjedtek ez is el fog!
febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
2-3 oké, de ezeket fel is kell tölteni, stb, gyakorlatilag az automatát szolgálja ki a paziensek helyett. Persze nyilván kevesebb minkaerőre lesz szükség, de lesz.
febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem 0-24 meló, mivel a szakasszisztens nem ügyelhet. Éjszakai ügyeletet csak gyógyszerész vihet.


Egyébként nálunk a sima asszisztens keres nettó 350 körül. Ez alap, betanulás után emelnek rajta. Ebből kiindulva a szakasszisztens többet keres.

febr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Na és? Biztonságiőr vagyok szabad hétvégékkel napi 12 órába irodaházba én is nettó 360 körül keresek mivel 1450 es órab~r van... Csak a csóró kapzsi helyeken nem fihetnek rendesen de tökmindegy mivel foglalkozol kb a pénz mindenhol ugyanaz!
febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Melissa33 válasza:
100%

Óriási problémák vannak itt fejekben, szóval kifejtem... :D


Először a kérdésedre a válasz: Nagyon keresett, mindenhol hiány van, mind vidéken mint Budapesten. Rengetegen térnek vissza a szakmához, mindenki szakasszisztens akar lenni most (az iskolák tele vannak)

Szóval semminyire sem nehéz elhelyezkedni, te válogatsz a patikák közül.


1. szakasszi nem ügyelhet, gyógyszerészi kompetencia.

2. nem lesznek automaták gyógyszertárak helyett mint Olaszországba, mert Olaszban is jártam, voltak patikában, és nolám, ott is még mindig előnyben részesítik a humán erőforrásokat :) Ez egy több száz éves szakma, nem fog csak úgy eltűnni egyről a kettőre :)Igenis nagy jövője van, mindig vannak új kutatások stb. és mikor behal az EESZT vagy lefagy a robot, vagy ki kell keverni egy kenőcsöt, ki adja ki neked a gyógyszert? :) Az asszisztens!

3. Jól lehet vele keresni. Viszont sima asszisztens nem keres 360 körül. 8 órában: 260 ha dolgozik és jól megy a patikának de előfrodul a 200... 210. Utána 1 év folyamatos munkaviszony kell és mehetsz szakasszisztensire, ami egy 6 v 9 hónapos képzés. Egy szakasszisztens attól függ hol helyezkedik el. Ha jól megy a patikában és pl. van a kö9zelben orvosi rendelő, magánintézet, kórház akkor 350, 400 az alap, és onnantól megyünk fölfelé.


Üdvözlettel: egy szakasszisztens

febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!