Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérhetem a fizetésemet Wise...

Kérhetem a fizetésemet Wise számlára Magyarországon?

Figyelt kérdés
Most tervezek bankot váltani, és bár írják, hogy kérhetem wise-ra is a fizetést, egy ismerősöm se használ Wise-t.

febr. 5. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A wise-nál kapsz rendes magyar számlaszámot, így igen.
febr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg, de arra figyelj, hogy ha sok pénzt tartanál rajta (? erről nem esett szó), a bankpiacra jellemző kötelező garanciák nem vonatkoznak rá, mert a Wise nem bank. Szóval az összes pénzem nem tartanám ott, illetve a megtakarítás / tartalék jellegű pénzemből pedig semennyit se.
febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen ezzel tisztában vagyok.

Csak a fizetés végett kéne havi szinten.

Többi az a tőzsdén és állampapírban áll

febr. 5. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Wise-ra simán, ahogy fentebb említették.


Egyébként cégtől függően revolutra is lehet, hiába nincs magyar számlája.

febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

És ha felgyűlik rajta több havi fizetés, akkor azt hogy ajánlatos felvenni?

Külföldön ha valaki szezon munkázik szállással és alig költ, akkor szezon végére elég sok euró lesz rajta.

Ilyen esetben hogyan érdemes felvenni róla a pénzt?

márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: szerintem nem. Kérsz hozzá kártyát és azt költöd. Ha Magyarországon költenéd, akkor nyitsz egy forintszámlát is és oda átváltasz.
márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!