Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A "Gicai" ról mi a véleményetek?

A "Gicai" ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Gicai kvantum 9. Érdekel minden vélemeny illetve tapasztalat ebben a témában, köszönöm.

febr. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb mint a kvantum 8
febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ezsolt válasza:
Ez engem is érdeklne. Már a facebook-on a csapból is ez folyik. A face-en akkármelyik hidetésre rányomok ez jön be. Behozza a whats up-ot, aztán rákérdez a GICA terméktanácsadó.
febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marduk85 válasza:

Egyértelmű hogy atveres ebben semmi kérdés nincs. Egy sima ameddig van befizetes lesz kifizetés arbitrazsnak álcázva.


De ebbe is minden tudatlan befizet mert hátha mégse igaz és majd ő most itt jól megszedi magát (ha lelketlen és sok hülyét hoz be maga alá akkor más kárára maximum)

febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Popsikrém válasza:

Te jó ég, dehogy átverés. 2 hónapja csinálom és frankón működik. Semmi köze toborzásos butaságokhoz. Ha nincs regisztáltad, akkor is kereshetsz. Annyi, hogy azon a szinten max 12,5-13,5 usdt-t.

Sok átverés van a neten tény és való, de ez valós.

90-et fizettem bele, de már kivettem 253-at és benn van még 352 jelenleg. Ne hagyjátok ki komolyan mondom.


Itt a linkem ha érdekel

[link]


Ha reg nélkül érdeklődnél, akkor keress whatsappon:

+36303674086

ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

IGEN működik amíg van kit átverni kb 1-2 év aztan valakit elkapnak es rajonnek hogy nem kriptozik a cég hanem piramisozik.

A videot nem én csinaltam viszont alaposan utana jartam annak hogy miert nez ki ilyen egyszerunek.

Lehet vele penz keresni de hatalmas riziko es persze a masik szemebe esetleg barat ismeros neadj isten rokont is raszedsz az nem eppen jar elonnyel. Szoval én biztos nem megyek bele.

Mai vilagban senki nem igér olyat 1 hó alatt annyit jutalekot hogy vissza jojjon aza toke amit bele tettel.

Mindenképpen átverés ajanlom Popsikrém. Ha tisztában vagy a kockázatokkal akkor viszont sok silert legy miliomos. Ne feledd a ID verifikaciot megkellett csinald benne vagy a rendszerukbe. Ha hivatalos kezekbe kerul akar megis kereshetnek.


[link]

ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Popsikrém válasza:

Kedves anonim!


Megnéztem a belinkelt videódat, de nem sok értelmét látom.

Az olyanok mint te is arról akarnak meggyőzni, hogy nem jó dolog ha 30 ezret befizetek és 300 ezret kiveszek valahonnan.


Másrészt én nem a szomszéd véleményét írtam ide, ahogy te ide dobtál egy videót, hanem saját tapasztalatot. Nekem eddig nem tud átverés lenni, mert már rég kivettem a befektetett összeget és mondhatom, hogy nyereségem van rajta. A titok nyitja, hogy nem kell kapzsinak lenni.

A hatóságok miatt pedig ne aggódj, mivel a csapból is ez folyik kb már tudnak mindenről😉

De azért puszi-pacsi neked

máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!