Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért rúgnak ki, ha pár hónap...

Miért rúgnak ki, ha pár hónap múlva sírnak, hogy jöjjek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés

Anno munkaerőkölcsönző cégen keresztül aláírtam főállású árufeltöltőnek. 3 nap munka (csak önkiszolgáló kasszázás) után kirúgtak. Semmi panasz nem volt a munkámra. 8 hónappal később sírtak nekem messengeren, hogy jöjjek vissza árút tölteni főállásba.


Miért rúgtak ki, ha később sírnak, hogy jöjjek vissza dolgozni?


Ami a vicc, hogy 1-2 havonta mindig felmondott ott valaki önszántából, mert nem bírják ki a főnökséget. Az ilyen gyökerek miatt igazán kár volt kirúgniuk...



febr. 6. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudjuk? Miért nem őket kérdezed?
febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezt ők tudnák megmondani.
febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Más a helyzet mint 8 hónappal korábban.
febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen felindulásból elkövetett létszám csökkentés.
febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Fejpénz van utánad (is). A lényeg hogy meglegyen a kvóta!

Az hogy te mit csinálsz nem érdekel kb senkit...

febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan otthagyták most meg keresik aki már dolgozott náluk és megfelelt.
febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert tartos minkanelkulit, diakot, nyugdijast keresnek.


Semmelyik cegnel nem honoraljak, ha te ott dolgozol 6-8-10 evig.

febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
50%
Heveny kirúgás. Gondolom, pasi a főnök.
febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#1: Anno megkérdeztem miért rúgtak ki. Azt mondták, hogy az áruház részéről lettem elküldve és akkor sem vennének vissza, ha több menedzser is lobbizna értem. Ahhoz képest most újra ott dolgozok lassan 1 éve.


#2: Nem, nem mondják meg miért küldtek el és miért vettek vissza. Nem tudom miért.


#6: Amilyen sok a munka simán maradhattam volna akkor is mikor többen ott voltak. Folyton megy a pinarinya, hogy senki se akar oda menni dolgozni.


#7: Pedig a kirúgásom után az egyik álláshirdetésükben nagyon sírt a munkaerő kölcsönző cég, hogy olyan munkavállalókat keresnek akik hosszú távban gondolkodnak elhelyezkedni náluk... Na ja, pont azokat menesztik, akik hosszú távban akartak volna maradni.

ápr. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!