Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnapra behívtak állásinterjú...

Holnapra behívtak állásinterjúra, délután 13:00-ra mit mondjak a főnökömnek, miért kell lelépnem 10-kor?

Figyelt kérdés

Beadtam sok helyre az önéletrajzom személyesen, hétvégén. A jelenlegi keresetem 220 ezer forint, ebből egyszerűen nem tudok megélni.

Tegnap visszahívtak az egyik cégtől, hogy behívnának egy állásinterjúra, Pénteken 13:00-ra.


Voltam már betegszabin 2 hete 4 napot, az sem tetszett a főnöknek,

mondta, hogy :

“Kurvára elegem van ebből bazdmeg”.


Hogy mondjam meg neki, hogy Pénteken el kéne mennem 11-kor?


Orvosi vizsgálat mehet?



febr. 7. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivatali ügyed van okmányirodába vagy, a NAV nál van jelenésed vagy a rendőrségre kell menned tanukihallgatásra mert összebalhéztak a szomszédok..
febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1


De ezekről, ha akar kérhet igazolást, nem?

febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Simán kérhetik, óvatosan a kamuval.
febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

2 na és? Akkor nyomtatsz neki igazolást!

Ellenőrzésre ugyanis a munkáltató NEM JOGOSULT!

febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Max a szakképzettséged igazoló bizonyítványod sorszámát ellenőrizheti. Még a lakcímkártyád adatait vagy a személyid adatait SE max szemrevételezéssel ha bemutatod, de el nem veheti!
febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy inkabb megmondod az igazat. El ugyanis ezert nem kuldhet.. ha meg megprobalja akkor feljelented es kesz.
febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lol 6 os 😂
febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nezd 7es, aki tudja a jogait, azzal nem lehet akarmit megtenni. Engem pl nem tudnak sehonnan ok nelkul elkuldeni. Mert tisztaban vagyok a jogaimmal. Es az oszinteseget tobbre tartom. En odaallnek a fonok ele es megmondanam hogy ez van. Vagy elengedsz vagy kocsog leszel. Azzal ervelnek hogy sumakolhatnek tappenzzel de inkabb engedelyt kerek. Esetleg azzal hogy ledolgozom vagy hogy nem 10kor mennek el hanem mondjuk delben.
febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


Nem kötözködni akartam, utánam volt aki ezt félreértette. Én antikapitalistaként örülök, ha bejön a kamu. Csak a kamuval tényleg óvatosan.


Igaz a mondás, hogy az inpro (és a kamu) a profik ismérve.

febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!