Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet szakácsként...

Mennyit lehet szakácsként keresni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Melyik megyében? Én nem ismerek egyet sem.


Azt tudom, hogy sokszor napi 12 óra egy héten 5-6szor. De gondolom így a pénz is nagyon jó.


febr. 7. 08:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
1-2 millió forint.
febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Szomszédom szakács egy szállodában. Pontosan nem tudom, de biztos többet keres, mint én MSc diplomával 4 év tapasztalattal vegyészként.


Másik előnye, hogy folyamatosan keresnek külföldre is. Ott rendszerint szállás+naoi 3 étkezést adnak a fizetés mellé.

febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
az utolso otthoni helyemen 15 nappal, 8 oräs bejelentessel ritkän kerestem 1 mio netto alatt, de inkäbb fölötte mert %ot kaptunk a forgalombol. 2006 ota viszont a halodo nyugaton rohasztom a kapitalizmust, igy a mai fizukat nem ismerem mär otthon...
febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

#3 Te már 2006 előtt millió felett keresetél szakácsként? 😂

Nem is értem miért nem mindenki szakács.

febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Egy megyét sem ismersz?
febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

@4 müszak vezetö szakäcskent igen, ami itt konyhafönök. A 15 nappal meg volt a 240-250 ora havonta, nyäri szezonban gyakran 300+ orät huztam.

@5 nem mert akikkel dolgoztam anno, azok evek ota itt vannak a környeken...

febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
A vendéglátásban itthon meglepően jól lehet keresni, de sokat is kell dolgozni, a szabad hétvégéket elfelejtheted, és még örülhetsz ha "csak" napi 12 óra, és aztán ugye vagy bejelentenek rendesen vagy nem. Fizetett szabadság is luxus, sok helyen csak papíron adják ki, a betegszabadság/táppénz ismeretlen fogalom.
febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

#7 Heti 60 órát dolgozok és senior IT fizetést kapok egy szakács végzettséggel. Szerintem belefér, hogy nem minden hétvége szabad és, hogy 12 órázni kell. 😃


Nekem nincs orvos vagy IT diplomás ismerősöm, így az összes diplomás ismerősömtől többet keresek.


Kérdező. Ha szakács akarsz menni, akkor nagyon megéri. Sokkal jobban, mint az egyetemi szakok 90%-a. De a szakmunkákhoz képest is megéri. Többet keresel, mintem egy alkalmazott kőműves, ács stb. És a munkakörülmények jobbak.

febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"#7 Heti 60 órát dolgozok és senior IT fizetést kapok egy szakács végzettséggel. Szerintem belefér, hogy nem minden hétvége szabad és, hogy 12 órázni kell."


Persze, ebben igazad van, és nem is sajnálom tőletek magas fizut, tényleg megérdemlitek, csak arra szerettem volna utalni az írásommal, hogy azért meg van az árnyoldala ennek a szakmának is mint az összes többinek is.

7-es válaszoló voltam.

febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

"Heti 60 órát dolgozok és senior IT fizetést kapok egy szakács végzettséggel. Szerintem belefér, hogy nem minden hétvége szabad és, hogy 12 órázni kell"

Én meg senior IT-s ként kapok senior IT-s fizetést, csak nem heti 60 órát dolgozom, hanem heti 20-at, azt is itthonról.

Ki járt jobban...?

febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!