Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Útellenőri vagy útüzemeltetői...

Útellenőri vagy útüzemeltetői munkatàrs beosztàs közútkezelőnèl mennyire embert próbàló? Tovàbbà melyik vàllalatnàl jobb? Magyar közút, MKIF, M6 Intertoll, M5 AKA

Figyelt kérdés
Vàltani szeretnèk eddig kamionoztam de màr szeretnèk minden nap itthon lenni! Nem nagyon vagyok kèpben. Ugye most újra külön szedtèk a sima úthàlózatot meg a gyorsforgalmi fenntartàs MKIF vette àt a Magyar közúttól az autópàlyàk legtöbbjèt. De az M5, M6 őt meg külföldi cègek tartjàk karban, Èn az M6, M7 hez közel lakók egyforma tàvolsàgra. MK telephely meg van 4-5 is minden megyèben Aki ezen cègek valamelyikènèl dolgozik megköszönnèm ha leírnà a dolgokat.

#aka #közútkezelő #magyarközút #MKIF #Intertoll #Útfenntartàs
febr. 7. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél minimálbérért meghalni.... hajrá... inkább elmennék a helyedben napizós belföldre [spar dm ilyesmik]
febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azert ezek sztem közelsem minimálbéres munkák. De az is igaz, hogy nem veszélytelen.
febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!