Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIlyen a Gránitbankban a munka?

MIlyen a Gránitbankban a munka?

Figyelt kérdés
Úgy általában, meg home office azt tényleg home office? VAgy ilyen nem "kell" de nagyon csúnyán fogunk nézni rád ha nem jössz

febr. 10. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

"Úgy általában, meg home office azt tényleg home office?"


Szerinted viccből adott a home office lehetőség vagy mi? A mumkaszerződésben leírtak alapján vagy jogosult home office munkavégzésre.


"VAgy ilyen nem "kell" de nagyon csúnyán fogunk nézni rád ha nem jössz"


Miért néznémek csúnyán másrészt kit érdekel hogy néznek, amennyjben teljesíted a munkaszerződésben foglaltakat?

febr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Én a Gránit banknak a "leányvállalatában" dolgozom. Azaz a CEO fiának a cégében és gyakran dolgozunk együtt gránitosokkal.


Filmbe illő feszültség, ordibálás jellemzőket használnám. Nálunk nem ilyen a hangulat, de a bankban a pici betekintés alapján, amit milátunk valami ilyen lehet.

febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
...ülő...
febr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem válasz a kérdésedre, de nekem mindig eszembe jut a Gránitról, hogy nem azért tanultam sok-sok évet (CFA szintig) hogy aztán egy Tiborc kaliberű kelet-európai suttyó oligarcha cégének dolgozzak
febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gránitos
febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint máshol. Dolgozni kell és azért kapsz egy fizetést. Vannak olyan pozik ahol van home office és van olyana hol nincs. Vannak jó és rossz főnökök, idióta és normális munkatársak.
febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!