Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Revolut - IBKR dollár beutalás...

Revolut - IBKR dollár beutalás kérdés?

Figyelt kérdés

Kis összeget utalnék be, és mivel 2 usd a váltás IBKR-nél, illetve még utalási díj is van a bankomnál, ezért a költségek elkerülése érdekében előbb revolutra fizettem be, ott váltottam át, majd innen utalnék.

Viszont eléggé belebonyolódtam az utalásba. Egyrészt ha USD-t utalok, akkor egy amerikai bankszámlára kell utalni, a revolut pedig litván bank. Van itt valamiféle rejtett költség? Számít adózás szerint, hogy ahova utalom a pénzt, az amerikában van, ha a cég (IBKR) székhelye Írország? Címként mit adjak meg? A bank címét, vagy az IBKR címét?


febr. 12. 13:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!