Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek tervezőirodáb...

Mennyit kerestek tervezőirodában építészmérnökként?

Figyelt kérdés

Hány éves tapasztalattal, hány fős irodában, Budapest vagy vidék, jogosultsággal vagy anélkül?


Amikor eljöttem szülni akkor se voltam túlzottan tisztában hogy mennyi lenne az annyi, de ha visszamegyek (már ha visszamegyek) szeretnék képben lenni hogy mennyit kellene kérnem.



febr. 15. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

12 év tapasztalat, BME okleveles mérnök, jogosultsággal

Br. 900e Ft

febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1,lassan beérnek a buszsofőrök.
febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom. IT-t kellett volna tanulni.
febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Épìtész / épìtő mérnökök nem tartoznak a jól megfizetett mérnökök közé sajnos

. Ebben dolgozom, látom. Sztem ha veszünk egy 5 év tapasztalattal rendelkező villamos/mechatronikai mérnököt meg egy epiteszt akkor tippre alsó hangon lehet, hogy van 250 ezer brutto különbség a fouetesukben. Es akkor lehet, hogy keveset mondtam. Infosokat meg meg sem említem, mert ők a top.

febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!