Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hívott a munkáltató, de nem...

Hívott a munkáltató, de nem tudtam felvenni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy céghez állásért és a mai napon hívtak (péntek) fel 18:00 után. Én ekkor nem tudtam felvenni, később láttam csak az üzenetet, és mivel már későn nem akartam őket visszahívni ezért most ennyiben hagytam. Most a kérdésem az lenne, hogy várjam meg míg újrakeresnek, vagy hívjam fel őket holnap vagy hétfőn?

febr. 16. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kinek fontosabb, hogy oda jelentkeztél? neked vagy nekik? akkor e szerint cselekedj.
febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hétfő reggel felhívnám őket a helyedben.
febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Hívd fel őket , hogy mégis mi a retkes ló.... akarnak péntek 6 után amikor te már a kocsmába lazítasz.
febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Mégis milyen alpári hely az ahol péntek este 6 után zavarják az embert? Ilyen hely már normális nem lehet, úgyhogy letiltanám a számot.
febr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"Mégis milyen alpári hely az ahol péntek este 6 után zavarják az embert?"


Közigazgatásba jelentkeztem egy állásra. Mondták, hogy még aznap visszajeleznek a döntésükről. 17:00 óra után már nem vártam telefont tőlük ez ügyben, mivel nem gondoltam, hogy ennyire későn még egyáltalán dolgozik ott valaki. Hívtak -> 18:40-kor.


Gyerekemet próbáltam betolni egy multihoz kötelező szakmai gyakorlatra (kb. 3 ezer dolgozójuk van). A HR ez ügyben este hívta őt adatot egyeztetni. Mivel a telefonszám még ismeretlen volt, majdnem nem is vette fel -> már "pizsamában" nézte a TV-t.


Ilyen világot élünk. Ha kell a meló...

febr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lilluci27 ***** válasza:
78%
Vissza kell hivni
febr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Honnan tudod, hogy ők hívtak? Megvan a számuk?

Egyébként tényleg ki kellett írni egy kérdést emiatt? Hány éves vagy? Cipődet már be tudod kötni egyedül?

Rohadtul nem érdekli őket ha csak hétfőn hívod vissza, semmi gond nem lesz.

febr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezek szerint van olyan ember, aki nem szokta visszahivni, aki kereste ot??
febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Én nem szoktam visszahívni. Ő akarta velem felvenni a kapcsolatot, neki volt fontos, majd keres újra.

Ha várok telefont (mert úgy lett megbeszélve), akkor nyilván visszahívom az illetőt, ha éppen nem tudtam felvenni, mivel ott már az én érdekem is benne van a dologban.

febr. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Hívd vissza..
febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!