Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfiaknál a jó egzisztencia...

Férfiaknál a jó egzisztencia és az egészség (+vonzó, izmos test) általában miért áll fordított arányban?

Figyelt kérdés

Értem hogy lehet sorolni pár példát ahol nem, de ha nagy általánosságban nézzük akkor az van hogy egyszerűen nem lehet az élet minden területével egyszerre foglalkozni.


Egyszerre jó egzisztenciát építeni, félisten kinézetűre gyúrni magad és közben egészségesnek maradni, családot alapítani stb. ez egyszerre általában nem megy.


febr. 18. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Pont ezért. Egy pár szerencsés kivételtől eltekintve (lottónyertes, NERes csemete, stb..) a pénz nem magától jön, hanem foglalkozni kell vele. Aki dolgozik mint állat, hogy dőljön a lé annak nem lesz ideje és energiája testépítőként kajálni napi 6x, het 4x edzeni.

Na meg azt se felejtsük el, hogy az egzisztencia idő amíg felépül, 40-50 évesen meg már igen kevés az adonisz, legyen szó férifról vagy nőről.

febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kettőre egyszerre nincs ideje senkinek. Nyílvánvalóan.
febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha magad keresed a pénzed akkor az esélyed hogy fénykorodban leszel gazdag elég csekély, a legtöbben 40 után lesznek pénzügyileg sikeresek.


40 feletti kinézet meg nem ugyan az mintha valaki 20 éves.

febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Minek a kérdés, ha a kifejtésben meg is válaszolod?
febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A jó egzisztencia kiharcolása, fenntartása bizony jár áldozatokkal, stresszel.
febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Te se találkoztál még velem ezek szerint.
febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés, engem is foglalkoztat. Amikor még lett volna időm, energiám kigyúrni magam, nem igazán volt meg a sporthoz szükséges hozzáállásom, önismeretem. Próbáltam rendszeressé tenni és sok mozgásformát is kitaláltam, végül egyiknél sem kötöttem ki.

Aztán jött az az időszak amikor munka mellett kellett volna, nyílván ez sem ment, egy két kampányszerű megmozdulást leszámítva.

Most nem igazán tudom, hogy mi van, mi lesz. A munkateljesítményem nem egy nagy szám egyébként, tehát azt se mondanám, hogy 'karriert építettem'. Elértem talán egyfajta flexibilitást a melóban ami mellett tudok majd rendesen sportolni is.

Sajnos mindenféle elakadásaim vannak, testileg is, szóval megintcsak nem önmagam kigyúrása lesz az elsődleges, hanem hogy legalább le tudjak hajolni, ne legyek deréffájós stb.

Egy teljes 'sportolói skill set' ami hiányzik nálam, pedig még versenysportoló is voltam kiskoromban. Úgy tűnik nem eleget.

febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy csávót, 30as évei végén jár. Jóképű, félig kigyúrt (bár hasa van és a lábai vékonyak) és eléggé pénzes is. Ja és van felesége 2 gyerekkel. Volt munkahelyemen is dolgozott 2 férfi, akik igazi DILF-ek voltak, vastag pénztárcával, családdal. Tehát nem lehetetlen ezt elérni, de ahhoz, hogy 30-40 évesen ez mind meglegyen kell egy támogató társ és legalább egy középosztálybeli szülők.
febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább fordítva van. A jómódú és tanult férfiak általában egészségtudatosabbak, emiatt kevésbé híznak el, ritkábban isznak, dohányoznak. A tipikus proli fickók meg általában 40 éves korukra alkeszek vagy félalkeszek lesznek, dohányoznak, dagadtra zabálják magukat, vagy kiaszott, ápolatlan sovány, cigiszagú fickók lesznek, mert igénytelenek.

Ellenpéldák mindenhol akadnak.

márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!