Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy juniortól átlagban mennyi...

Egy juniortól átlagban mennyi idő után várható el, hogy termeljen? IT

Figyelt kérdés
Azonnal? Esetleg 1-2 hét? Vagy kicsit több idő, akár 3 hét?

febr. 20. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ceg- es projektfuggo. Nem mindegy, hogy valami kkv-nal takolsz valami internal toolt a 2 fos HR-nek, vagy mondjuk AWS-nel dolgozol tobb szazmillio felhasznalos elosztott rendszereken.
febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hol és mit dolgozol, ahogy egyes írja.
febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Vannak olyan helyek, ahol be se tanulsz 3 hét alatt.
febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Mit hívsz termelésnek? Ha azt, hogy már elkezd hozzányúlni a kódhoz és nagyon minimális change-eket csinál, akkor azt "legrosszabb" esetben is olyan 1 hónap után már tudja csinálni.

De ha arra gondolsz, hogy már aktívan része legyen a csapatnak és legyen rendes hozzáadott értéke, akkor simán beszélhetünk 4-6 hónapról is "rosszabb" esetben.


A rosszabbat nem úgy kell érteni itt, hogy ez tényleg rossz, hanem hogy olyan a projekt.

febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Voltam olyan helyen, ahol csak az beletelt 2 hétbe, hogy megkapjak minden jogosultságot. :D
febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

3 hét ? Mi?

Lehet én szocializálódtam multinál, de mi úgy tervezzük a budgetet, hogy 6 hónap után kezd termelni egy junior , és kb a 12.-14. hónapban tartunk ott, hogy visszahozta az árát.

febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Multinál sokszor a jogosultságok megszerzése meg környezet felállítása hetekbe telhet önmagában.


Pár hét után lehet hogy kapsz valami konkrét feladatot de én azt mondanám hogy ténylegesen hasznos tagja kb 6-7 hónap után lesz egy teljesen kezdő fejlesztő.

febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Max árufeltöltöként leszel produktív ennyi idő után
febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Van olyan cég, ahol 3 hónap csak a betanulás és addig a projektre sem feltéltenül raknak, csak belsős teszteket csinálsz és tananyagokon mész át.


Közben van olyan KKV, ahol első nap rossz szemekkel néznek a gyakornokra, ha nem beüzemelni a környezetet és elkezdeni az első feladatát. Aztán 2 hét mulva ha úgy van szólnak neki, hogy lassú.

febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!