Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom mi legyen a szakmám,...

Nem tudom mi legyen a szakmám, mit tanuljak?

Figyelt kérdés

Jelenleg kisbabával vagyok itthon, most lenne pár évem, hogy tanuljak valamit, de nem tudom, hogy mi érdekel (semmi, de ez nyilván nem játszik). Kisgyermek-gondozó a végzettségem, de ebben nem szerettem volna elhelyezkedni. Voltam vendéglátós, közben megcsináltam egy táplálkozási tanácsadó képzést, de nem voltam benne biztos, hogy ezt szeretném csinálni. Ingatlanos is voltam egy évig de nem éreztem magaménak.

A férjem informatikus, vele tanulgattam a programozást de az csak a pénz miatt érdekelne, semmi más miatt nem.

Fogalmam sincs, hogy mit kezdjek magammal és ettől lassan megőrülök.



febr. 20. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi nem érdekel, akkor könnyű dolgod van, mert az érzelmi részével nem kell foglalkoznod. Olyan munkát válassz, ahol jó az időbeosztás, nem megerőltető a munka, közel van, és viszonylag jól fizetnek.
febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Csak az nem derül ki a leírásból, hogy mi érdekel :)

Hiába írunk ide még 10 szakmát, mindre lehet mondani hogy nem érzed magadénak.

Arra nem gondoltál, hogy babysitter legyél?

febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ha nincs olyan munka, amire azt mondod hogy "ez az életem", akkor azt amivel legjobban összeegyeztethető a gyerek, család, (még ha nem is feltétlen a lehető megmagasabb fizetéssel jár)

Akár lehet valami betanulható, otthonról végezhető is, talán az a legpraktikusabb.

febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!