Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért szorítják háttérbe...

Miért szorítják háttérbe azokat az embereket akik elvégeztek egy szakmunkás képzőt,egy esti középiskolát érettségi nélkül?Hiszen több iskolába jártunk mint az aki csak egy szimpla gimnáziumba járt!Nekünk már járna vizsga nélkül is a bizonyítvány!

Figyelt kérdés
febr. 21. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Érettségit azok nem szokták megkapni akik vagy írni-olvasni vagy számolni nem tudnak.
febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért vagy hátterbe szorítva?

Érettségit pedig bárki tehet. Akárhány éves korában.

febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Három iskolát elvégeztem, tehát tudok! Nem az érettségi vizsga dönti el, hogy Te mit tudsz, hanem az élet!
febr. 21. 13:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kollégák közül azok szokták ezt az élet dumát nyomni akik folyton elrontják az előrekevert betont is pedig csak vizet kell hozzáadni.

Zsákra vannak írva az arányok, csak ki kéne számolni.

febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elvégezted az általános iskolát és a szakmunkásképzőt. Valamint egy esti középiskolát érettségi nélkül.


Viszont nem tettél érettségi vizsgát így nem jár neked érettségi. Nem az iskolában eltöltött évek száma alapján kapsz érettségi bizonyítványt. Halkan jegyzem meg hogy a szakmunkásképzőben nem az szint mint egy gimnáziumban. A tananyagbeli különbségekről már nem is beszélek.


OFF: az iskolákban eltöltött éveid száma alapján miért nem diplomát követelsz magadnak.

febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#3


Akkor, vegulis most mi a kérdés?

febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 4 diplomám, meg egy OKJ bizonyítványom, több iskolát végeztem, mint te, 'oszt mégse kapok asztalos bizonyítványt
febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor örülök, hogy itt mindenki egy húron pendül! Érettségivel előre! Volt szerencsém jó pár érettségivel rendelkező kollégához, akiket kenterbe vertem, és nem a betonkeverésben, de ez legyen az én problémám !
febr. 22. 16:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kenterbe vered őket akkor miért nem csináltad meg az érettségit? Már a kétbites hülyegyerek is megkapja az érettségit.


Nagyra vagy a tanulmányaiddal de mégsincs valamiért érettségid. Most a komplexusod miatt írtad ki ezt a kérdést.

febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen !
febr. 22. 17:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!