Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üllői Rossmann Logisztikai...

Üllői Rossmann Logisztikai Központ - Miért nem vesznek fel?

Figyelt kérdés

Szóval az elmúlt pár hétben aktívan jelentkezek állásokra. Korábban dolgoztam Üllőn, csak a Lenovoban 2 évet, elküldtek a filippínók miatt. Jelentkeztem címkézési adminnak, webshopos adminnak illetve raktári készletellenőrnek is. Egyszerűen nem vesznek fel.


Elutasító E-mailben lévő válasz.: ...kiválasztási folyamatában ezúttal nem rád esett a választás... - Már rosszul vagyok a munkanélküliség miatt.


Kik azok, akik ide jelentkeztek? Másokat is így elutasítanak sorjában?



febr. 21. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Koszond meg a kormanynak, hogy filippinokat, indonezeket meg indusokat talicskaz be az orszagba, akik ket tal rizsert is meloznak es kozben kussolnak.
febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
A vendégmunkásokat jobban ki tudják zsigerelni , nem beszél vissza és robotol megállás nélkül. A munkaügyi jogokat se ismeri. Röviden ezért!
febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Kik azok, akik ide jelentkeztek? Másokat is így elutasítanak sorjában?"


Ilyen selejt pozíciókra beérkezik több száz önéletrajz, az a csoda ha azok közül téged választanak ki, nem az, ha elutasítanak.


"Már rosszul vagyok a munkanélküliség miatt."


A munkanélküliség alatti szabadidődet miért nem a készségeid fejlesztésére / technikai tudásod bővítésére fordítod (pl: nyelvismeret, technológiák kitanulása pl: PowerBI, DAX, Python stb...) hogy ne csak ilyen értéktelen kamu pozíciókat tudj betölteni, mint pl: webshop admin vagy cimkézési admin? Ezeknek a 8 általánossal / vendégmunkásokkal betölthető / AI-val kiautomatizálható munkaköröknek se jelenjük, se jövőjük nincs, szóval vagy szokj hozzá a munkanélküliséghez vagy képezd magadat magasabb szintre...

febr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!