Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 5 milliárd forint vagyonnal...

5 milliárd forint vagyonnal mennyi pénzt lehet csinálni biztonságos hozamokkal csak kamatokból havi szinten ?

Figyelt kérdés
Pl aki megnyeri a lottót és be akarja fektetni

febr. 27. 18:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azert atlag 10%ot csak elér még a legbenabb befektetési portfolio is. Ekkora osszeget valoszimu valami vagyonkezelő fog forgatni, tehát bizonyára jobbat is.
febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11: max álmodban.
febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12


Heh? Simán bebúrtam SP500ba öt éve és hoz azóta évi 20%-ot. Ennél egy vagyonkezelő csak képes jobban menedzselni, ha időt is tesz bele.

febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
20% az elég kemeny. Gratulalok 😁 én jelenleg jól eladósodtam… most abból kell felállni , de a jövőben vannak tervek
febr. 28. 10:47
 15/21 anonim ***** válasza:
13: az, hogy random betolod a tőzsdébe a pénzed nem számít biztonságos hozamnak. Szerencséd volt, de pont ugyan úgy le is felezheted volna a pénzed...
febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15


Hát nemtom. Megnézel egy SP500 trendvonalat az elmúlt 30 évre, és látod hogy 30szoros hozam, elég konzisztensen emelkedve, évről évre. Ehhez nem sok szerencse kellett.

Nyilván bármikor lehet beszakadás, de azért ez nem a "vagy bejön, vagy nem" kategória

febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tervek mint pld lotton nyerni?
febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sohasem lottózok. 5 milliárd egyébként is túl sok . Nem gáz ha van, ez sem ha nincs.:D
febr. 28. 12:01
 19/21 A kérdező kommentje:
Éltem sokat jó módban. Nem az tett boldoggá önmagában
febr. 28. 12:02
 20/21 anonim ***** válasza:
16: látszik hogy nem tudod. A hozzád hasonló tejfejes szájú azon nőtt fel, hogy a központi bankok öntötték az ingyen pénzt a piacra.
febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!