Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 340ezer forint három...

Bruttó 340ezer forint három műszakban+ műszakpótlék. Mi a vélemény erről a fizetésről? Van még valamennyi félretett pénzem, szóval tudok még tovább munkát keresni, egyébként van szakmám is csak kevés tapasztalattal.

Figyelt kérdés
Ti elvállalnátok ezt ilyen helyzetben?
febr. 28. 15:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

Nincs szabadidőd, cserébe annyit keresel, hogy albérletben éppen megélj.


Mi a véleményem erről a fizetésről?

Nem lehet egyszerű így élni, pláne családot alapítani!

febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%
Egy BME adjunktus keres bruttó 277 000 forintot, mégis több százan dolgoznak úgy. Én például bruttó 254 000 forintból bőven megélek a fővárosban, még marad is pénzem a hó végén amit megpörgetek ruletten vagy elsportogadom. Nem értem mi ez az elégedeglenség az embereknél.
febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Kevés. Nagyon kevés. Én egy műszakban többet kapok.

3 műszak az mentálisan megterhelő, hiszen teljesen borul a bioritmusod.

A duplájáért sem vállalnám el.

febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem túl sok, de gondolom betanított munka, szaktudást nem igényel, így rendben van. Úgy is van próbaidő. Menj el, csináld, közben nézelődj más után, ami jobban fizet. Így nem éled fel a tartalékod és dolgozol addig.
febr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Viszont erre jön az éjszakai pótlék, hétvégi esetleg vagy ünnepnap. Szóval lesz az pótlekokkal 450 bruttó is. Ezenkìvül gondolom van cafeteria is vagy egyéb juttatás (általában ezeknél szokott). Szóval így teljesen rendben van. Más gyárba se keresnél többet itthon
febr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
15: azert elég sok gyárban többet lehet keresni mint br 450.
febr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Nekem bruttó 330 de ez folyamatos műszak. Hétvégén ünnep nap is dolgozunk ha olyan a beosztás. Igen van cafeteria is meg éves bónusz stb. Rossz hónapban 300 körül kapok amikor van túlóra 350-400. Ha meg jön a bónusz 550.
febr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mennyibel szerencsésebb az aki mondjuk Sopronban lakik, és hasonló gyári melokkalhazvisz 1500-2000 eurot évi 14x... Kicsi ország ez, de itt is mebbyit számít a lokácio..
febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez borzasztóan kevés az ország bármely részén.
febr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!