Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Százhalombattai olajfinomítóba...

Százhalombattai olajfinomítóba nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

Ottszeretnék majd dolgozni egy műszaki technikumba járok van esély rá,hogy bekerüljek oda?


Vagy csak ismerős által lehet.


Tudom,hogy nagyon komoly cég és hogy nehéz bekerülni de én majd ottszeretnék dolgozni.


Ha jól tudom nagy karriert lehet ott befutni.


Szerintetek sikerülhet?



febr. 28. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Esélye mindenkinek van hegesztőként dolgoztam ott 5-évig.
febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintetek sikerülhet?"


Minden esemény rendelkezik valamekkora valószínűségi faktorral, a 100% valószínűség a biztos esemény a 0% pedig a lehetetlen. Jelen esetben minél nagyobb a szaktudásod és a tapasztalatod annál inkább emelkedik a valószínűségi változó értéke.

febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sikerülhet, de nehogy azt hidd, hogy olyan rengeteget fizetnek ott. Minden esetre nyugdíjadig ott tudsz dolgozni valszeg, mert megszűnni biztosan nem fog belátható időn belül.
márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rákot akarsz? Már a levegő is mérgező a környéken...
márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég gyengusz a fizu. Én is jelentkeztem oda, meg a Petrolszolghoz is. 12 óra munkavégzés abban a munkakörnyezetben. Inkább kihagyom...
márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!