Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincsen egy cég vagy kft...

Nincsen egy cég vagy kft ahhol minden iparágban adminisztratív, könnyű fizikai munka és egyéb kategóriában hirdetnek alkalmi munkákat!?

Figyelt kérdés

Ez a nyolc általános és a gimnáziumi érettségi van neg meg nekem.

Kedvem lenne mondjuk egy napra legfeljebb maximum kettőre adatot rögzíteni egy céges rendszerben vagy könnyű fizikai munkában irodistaként kipróbálni magamat de külön senki semmi segítségem nincs

Szüleim szegények nincsen munkaadó ismerősük.



febr. 29. 15:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Alapfokú az informatikai tudásom alapszinten tudom kezelni a computert a számítógépet.

Betanított könnyű fizikai irodai munka se volna rossz énnekem számomra.

febr. 29. 15:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyar anyanyelvű vagy egyáltalán ilyen fogalmazással?
febr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Magyar az anya nyelvem igen.

A kötekésből a kötőszködésből meg nem kérek nem vagyok vevő az inzultusra!!!

febr. 29. 15:58
 4/11 A kérdező kommentje:
A kötekedő emberekre nem vagyok kíváncsi!!!
febr. 29. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Profession.hu-n nézelődtél már?
febr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen de nem találtam ilyet amilyen ember vagyok sohasem gondoltam hosszú távú munkára mindig csak rövid távra tervezek amíg csak élek és meg nem halok.
febr. 29. 16:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Elvagyok itt az agyi idegi rendellenességgel és zavarokkal örülök ha kibírok egy-két napot egy vadidegen enberi közösségben.
febr. 29. 16:20
 8/11 BeefEater ***** válasza:
94%

Hááát (ha nem troll vagy) ez így diákmunka kategória. Ha nincs diákigazolványod ilyet nem igazán fogsz találni.

Ha az "az agyi idegi rendellenesség és zavarok" miatt le vagy százalékolva akkor talán hamarabb találsz valamit (de szerintem akkor is lehet, hogy teljes állást kellene nézned)

febr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Áh nem diákmunka felnőtt

Csak alkalmit akarok én

febr. 29. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóljatok, ha találtatok!
febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!