Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 év Nemzetközi (AT, DE, CH,...

20 év Nemzetközi (AT, DE, CH, FR, GB) HR-es tapasztalattal mennyit lehet keresni Mo-on?

Figyelt kérdés

2 Idegen nyelv anyanyelvi szinten (DE, Angol) és Francia C1 nyelvvizsga, német és svájci diplomokkal. Haza szeretnék költözni és nem tudom hol és melyik cégnél kereshetek ilyen poziciókat, ja és mennyit kérhetek fizetésként?

Köszönöm elöre a válaszokat.



febr. 29. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
kevesebbet mint ott, másrészt PONT Hr-esnek kéne tudni a fizetésekről nemde?
febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
BYD épp ilyen embereket keres a szegedi gyárához. 1 milla körül szerintem kereshetsz. Tudom, a külföldi fizuhoz képest vicc, de itthon már egész jónak számít.
febr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mo-on fogalmam sincs, hogy mennyit lehet keresni. Nem dolgoztam soha Mo-on. Csak nyugaton.
febr. 29. 19:27
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es.
febr. 29. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
febr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem lehet összehasonlitani a fizetéseket, mert DE-ben kevesebbet keresel, mint CH-ban, de DE-ben jobban megélsz a kissebb fizetésbö, mint CH-ban a nagyobból.
febr. 29. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A francia-nemet nyelvteruleten szerzett HR-es gyakorlattal itthon mit akarnal kezdeni? Se a torvenyeket, se a szokasokat nem ismered, maximum a multis, corporate vilagban tudnal valamennyire boldogulni, ahol nem kell magyarul intezni semmit.
febr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is kell, hogy magyarul intézkedjek, gondoltam az egy plusz, ha valaki Mo-on dolgozik és még magyarul is tud a nemzetközi cégeknél. CH, DE, AT-ban cégeknél dolgoztam, ahol rekrutálni kellett külföldi állampolgáru embereket. Pl: egy Magyar vegyészt, aki Svájci cégnek dolgozik egy Németországi projektben.
febr. 29. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen el vagy tevedve...
febr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nincs értelme hazajönni Mo.-ra, ezt már többször megtapasztaltam. Teljesen más a kultúra és a hozzáállás. Csak a gáncsoskodás megy minden szinten. A kérdés nem az, hogy mit hogyan lehetne megvalósítani, hanem az hogy mit miért nem lehet.
febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!