Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit tudtok felrerakni...

Mennyit tudtok felrerakni átlagban a fizetésetekből havonta?

Figyelt kérdés

márc. 1. 18:55
A kérdező szavazást indított:
Sememnyit
0-100 ezer forint
100-200 ezer forint
200-300 ezer forint
300-400 ezer forint
400-500 ezer forint
500-600 ezer forint
600-700 ezer forint
700-800 ezer forint
800 ezer forint felett
46 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Másfél millió körül.
márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Mivel közös kasszán vagyunk, inkább így mondom, mert nyilván közösen raktunk félre és amúgy is gyeden vagyok a 2.gyerekkel, szóval nekem ez a bevételem.


Kb. 550-600 között változik a bevételünk, ebből havi 200 ezer a fix, amit minden hónap elején félrerakunk.

márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
#3: Kíváncsi lennék, hogyan jöttök ki 2024-ben 350 ezerből 4-en. Remélem, komolyan mondtad, mert viccnek erős lenne.
márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
#4: Már miért lenne vicc, meg erős?
márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Mert 350 az kb két felnőtt normális megélhetésére elég, ha nem kell a lakhatásra sokat költeni.
márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

4-es, komolyan mondtam. Tudatosan élünk pénzügyileg, dolgosan, szerényen, de azért szerintem viszonylag jól.


Egyrészt, nincs lakáshitelünk, vagyis lesz havi 30 ezer babaváró majd egyszer, de az most szünetel. Szóval a lakhatásra nem költünk. A házunk újépítésű, így minimális a rezsi, vízgázvillany+net+telefonelőfizuk havi 40-ből megvannak.


A kaja átlag havi 100-110 ezer, azért mondom átlagnak, mert van egy kb. 100 nm-es veteményesünk, így nyár elejétől ősz végéig szinte csak innen van a zöldség, valamennyi gyümölcs is, plus befőzünk, pl. paradicsomlevet, beföttet, csinálunk ecetes uborkát, ilyenek, ezeket se kell télen megvenni. Ja, plusz nyilván a kicsi még alig eszik, őt nem számolnám egy főnek.


Ami fix költség még, az a kb. 35 ezer havi tankolás, meg kb. egy tízes a dm-ben pelenka, popsitörlő, némi babakaja.


Ez havi bő 200 ezer, a maradék 150 ezret költjük mikor mire. Most 80 ezer lesz az autóbiztosítás(vagy súlyadó?)+lakásbiztosítás egy évre, a maradék 70 ezerből ma éppen kaját rendeltünk, holnap megyünk hádázni és tavaszi cipőt is venni akarunk magunknak, (az újonnan szoktuk), plusz kell némi szegélykő a virágyásokhoz, az lesz 30 ezer körül.


Ennyi. A havi 200 megy váratlan kiadásokra, pl. autószerelés vagy bármi, de ha összegyűlt egy nagyobb összeg, azt szoktuk beforgatni a házunk szépítésére is.

márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
#7: Milyen szerencse, hogy nem emberséget fogadnak el a boltban, hanem pénzt.
márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Ha csak a fizetest nezem, akkor 1,7 M Ft. Ehhez jonnek meg a befektetesek hozamai (osztalekfizeto reszvenyek, it-n kivulieknek berbeadott lakasok berleti dija, etc...).
márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nincs fizetésem, mert a feleségem dolgozik elég magas beosztásban egy nemzetközi bankcsoportnál, úgyhogy az a plusz-minusz 250-300k amit keresnék ha dolgoznék nem oszt-nem szoroz úgyhogy nem erőltetem meg magamat, inkább élvezem az életet ha pedig kell valami azt közös kasszából intézem 😎
márc. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

#6 "A kaja átlag havi 100-110 ezer"

Aztúgyhogy? Még ha belevesszük, hogy a konyhakertből van zöldség, akkor is csak két felnőtt normális minőségű kajája több ettől. Fejenként 70 alatt csak akkor lehet kihozni, ha mindenből a legolcsóbbat veszed, az meg minden csak nem egészséges.

márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!