Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ugyanabba a fizetési besorolás...

Ugyanabba a fizetési besorolásba vesznek vissza ?

Figyelt kérdés
Több év folyamatos munkaviszony után nemrég felmondtam, és kértem az álláskeresési státuszt. Személyes okokból mondtam fel, ez tanulás volt, de a munkáltatóval megbeszéltük hogy utána ismét jelentkezem náluk ha szeretnék visszamenni. Úgy döntöttem visszamegyek, és április elsejétől ismét a régi munkahelyem fogok dolgozni. Nem kérdeztem ott még rá, de ugyanabba a fizetési kategóriába vesznek vissza mint ahol voltam felmondás előtt? Nem "fokozhatnak" vissza. Pedagógus, közalkalmazott. Biztos hülye kérdés, de ez az első munkahelyem, nem voltam még ilyen helyzetben. Nem fokozhatnak vissza 2-es kategóriáról 1-esre? Nem tudom van-e bármi jelentősége a 3 hónap munkanélküliségnek hozzá? Lesz 2 üres napom is, amikor már nem vagyok álláskereső, de még nem vagyok alkalmazásban. Nem tudom ez számít-e valamit?

márc. 2. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy közalkalmazottaknál bértábla van, annyit fogsz kapni amennyit aszerint kell.
márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de lehet nem fogalmaztam jól..8 ledolgozott évem van, 2-es fokozatban voltam amikor felmondtam. A kérdésem az, hogy visszatehetnek-e 1-es, kezdő fokozatba, csak mert 3 hónapig munkanélküli voltam, és lesz 2 nap "senkiföldje" amíg se nem leszek munkanélkül, se nem alkalmazott. Tehát, kötelesek-e visszavenni ugyanabba a kategóriába ahol voltam az éveim után, és ahonnan elmentem onnan?
márc. 2. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kötelesek. Nem évül el a minősítésed.
márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
márc. 3. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!