Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi hivatalba álláskeres...

Munkaügyi hivatalba álláskeresőnek jelentkezés?

Figyelt kérdés
Előnyők, hátrányok?

márc. 3. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Előnyök: tanácsadás, segítség akár a vállalkozóvá váláshoz is. Segélyt, támogatást igényelhetsz.

Hátrány: levélben, telefonon állásajánlatokkal bombáznak. Ahova kiközvetítennek, azt muszáj elfogadnod, hiába mondjuk aljamunka. Mert különben 60 napra kizárnak és elbukod a segélyt.

márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináld ügyfélkapun
márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.

Ez jellemzően akkor, ha letellett a 3 hònap.


Addig bèkèn hagynak, utàna kezdenek el bombàzni, csesztetni.

márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# Szerintem számít hol él az ember, engem sosem bombáztak, talán fél év után küldtek egy közvetítő lapot. Oda is e-mailben kellett jelentkezni, nem is válaszoltak, de nem csodálom, semmi közöm nem volt a munkakörhöz. Visszavittem, rá kellett írni mikor küldtem az e-mailt-t és ennyi volt.

Ameddig kap az ember támogatást, addig van értelme, utána semmi. Tanfolyam 2x próbáltam ez idő alatt, egyszer túlképzett és nem elég hátrányos helyzetű voltam, máskor meg nem fértem bele az elképzelt kategóriákba, pedig akkor már fél éve nem találtam munkát. Aztán már vissza se mentem, értemét nem láttam.

márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!