Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Event jobbal bárkinek bármi...

Event jobbal bárkinek bármi tapasztalat? Diákmunka?

Figyelt kérdés
A napokban találtam egy diákmunkát, ami megtetszett, jelentkeztem is rá. Viszont az emailben rengeteg helyesírási hibát találtam(inkább vesszőhasználat hiánya). Az oldalon is találtam egyet. Elég furának tűnik így az oldal… Megadhatom nyugodtan az adataimat, és menjek el az állásinterjúra, vagy inkább hagyjam az egészet? (Szemelyim számát, adoigazolvanynak a szamat, lakcimkártyának-és a diákom számát kérték) Ha megadom, de mégis kamu, bárhogy vissza tudnak élni a megadott adataimmal?

#munka #diákmunka #Event job
márc. 3. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahol a HR-es egy analfabéta és egy hirdetést nem tudnak normálisan leírni, de még csak egy mesterséges intelligenciába sem képesek bedobni a szöveget, hogy egészítse ki vesszőkkel és javítsa ki a helyesírási hibákat stb... (ChatGPT kb 10 másodperc alatt megcsinálja) ott még ha nem is átverésről van szó a szakmai színvonal a hangya f@sza alatt sincs, ilyen selejt emberek közé biztos nem mennék dolgozni. Inkább keress tovább.
márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!